زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۸:۴۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

کمک

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 19
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
کمک
سلام ببخشید که مزاحم شدم قناری من دیروز به جای روی پنبه روی کف قفس تخم گذاشته . منم تخمشو برداشتم و گذاشتم روی پنبه ولی حالا روی تخمش نمی خوابه. باید چه کار کنم؟:basa (101)::basa (101):[/size]
۱۳۹۱/۰۱/۰۸، ۰۵:۲۱ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
8 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #11
RE: کمک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس قناریم داخل پاسیو فقط شب هست یخورده خوب نشده دوباره صبح هم آپلود میکنم

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۰۹، ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط 0423.)
۱۳۹۱/۰۱/۰۹، ۱۰:۲۴ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #12
با سلام وادب به همه دوستان عزيز :

متاسفانه همكاران و عزيزاني كه سوال ميكنند اگر جستجو در سايت داشته باشند زودتر به نتيجه ميرسند.

با عرض پوزش اين موضوع به علت عدم صحيح كلمه درست و سوالات متفاوت بسته ميشود

موفق باشيد
۱۳۹۱/۰۱/۱۰، ۰۹:۴۴ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #13
(۱۳۹۱/۰۱/۰۸، ۰۸:۱۹ ب.ظ)امیر محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
جناب pore ازم سوال پرسیده بودی من زیاد وارد نیستم ولی پارسا کهنه کاره اون جوابتو میده شرمنده

(۱۳۹۱/۰۱/۰۸، ۰۸:۲۵ ب.ظ)امیر محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پارسا بیا تو تاپیک سوال من

سلام پارسا اگه انلاینی جواب بده

--------------------------------------------------------------------------------
پارسا بیا اینجا داره از ظرفیت پیام خصوصیمون استفاده میشه

--------------------------------------------------------------------------------
قناریامو الان جدا کردم بدجوری برای هم بال بال میزنن بعضی وقتا هم نرم براش میخونه

به علت رعایت نکردن قوانین سایت برای مدت 72 ساعت از ورود به سایت محروم شدید.
قوانین سایت را مطالعه کنید
۱۳۹۱/۰۱/۱۰، ۰۵:۱۸ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #14
(۱۳۹۱/۰۱/۰۸، ۰۵:۲۱ ب.ظ)pore نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید که مزاحم شدم قناری من دیروز به جای روی پنبه روی کف قفس تخم گذاشته . منم تخمشو برداشتم و گذاشتم روی پنبه ولی حالا روی تخمش نمی خوابه. باید چه کار کنم؟:basa (101)::basa (101):[/size]
۱۳۹۱/۰۱/۱۰، ۰۵:۲۱ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان