زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۲:۵۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

گلبسر دهن دار

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 10
19 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #1
گلبسر دهن دار
سلام خدمت همه عزیزان و مدیران خدوم سایت.کسی کمک میتونه بکنه گلبسر چطور دهن دار میشه؟استاد که نمیشه گذاشت بالا سرش چون همش جیر میکشه با نوار دهن دار میشه جوجه گلبسر و ایا هوش خوبی داره؟اصلا ارزش داره اینکار را کرد؟
۱۳۹۶/۰۳/۲۳، ۰۲:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

ارسال: #11
RE: گلبسر دهن دار
سلام به خدمت دوستان عزیز من کاملا دهن پاکو دوست دارم یه سهره دهن پاک پاک دارم و تا سر دراز این رشته رو رفتم تو پست بالایی هم گفتم خوندن گلبسر مورد پسنده منه
۱۳۹۶/۰۳/۲۶، ۰۴:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 35
سپاس‌ها: 860
2485 سپاس گرفته‌شده در 1055 ارسال
ارسال: #12
مقایسه من بین هزار و طرقه صرفا به عنوان مثال بود و در مثال هم مناقشه وجود نداره .... شما خودت جواب خودتو دادی وقتی که فرمودی به این خاطر هست که serinus هستن .... یعنی در واقع هم خانواده هستن خوب دوتا هم خانواده به هم نزدیکتر میشن از نظر تن صدا و نوع اجرا .... 
در ارسال اول فرمودین :  استاد که نمیشه گذاشت بالا سرش چون همش جیر میکشه با نوار دهن دار میشه جوجه گلبسر و ایا هوش خوبی داره؟ .....  و در ارسال شماره 3 وقتی استاد پوریان جوابتون رو دادن فرمودین : کار نشد نداره چند تا سر دهن بزنه کافیه .... و در ارسال شماره 5 بعد از اینکه آدمین جواب شما رو دادن فرمودین : بله دوست عزیز دهن قناری اسونتره ولی گلبسر خیلی پرنده باهوشیه یه کم باهوش تر از سهرخ هست حتی .... و در ارسال شماره 11 میفرمایید :  سلام به خدمت دوستان عزیز من کاملا دهن پاکو دوست دارم یه سهره دهن پاک پاک دارم 
خوب اینا با هم خیلی ضد و نقیض هست اول میفرمایید استاد که نمیشه گذاشت بالا سرش چون همش جیر میکشه و بعد الان میفرمایید که استاد پاک دارین .... استاد پاک که جیر نمیکشه !    و از طرفی بازم در ارسال اول میفرمایید هوش خوبی داره ؟ و بعدش میفرمایید خیلی پرنده باهوشیه یه کم باهوش تر از سهره هست حتی .... و در ارسال اول میفرمایید با نوار دهن دار میشه ؟ و الان میفرمایید استاد پاک دارید .... و در ارسال قبل میفرمایید چندتا سردهن بزنه کافیه ... و دوباره میفرمایید دهن پاکو دوست دارید ... دهن پاک که فقط با چندتا سردهن درست نمیشه ...... بلاخره ما نفهمیدیم مقصود شما از این سوال و جوابها چیه ؟؟؟
خوب حالا سوال من از شما اینه که اگر جواب سوالاتتون رو میدونید چرا سوال میپرسید ؟ و اگر نمیدونید چرا به جواب اساتید اعتنا ندارید و همش حرف خودتون رو میزنید .... اینجا آدم شک میکنه که شاید میخوایید اساتید رو به چالش بکشید و این مخالف قوانین انجمن هست ...  
پرنده بازی کلا سلیقه ای هست شما هر آوازی که دوسش داری برای گلبسر بذار اگرم استاد پاک داری که از هرچیز بهتره برای بالاسرش دردسر نوار هم نداره ....  

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۳۱، ۰۹:۰۸ ق.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۶/۰۳/۲۶، ۰۵:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

ارسال: #13
دوست عزیز در جوای شما.بنده یه سهره قناری استاد دارم ولی چون گلبسرجیر میکشه میترسم دهن خراب کنه و از نوار استفاده میکنم در ضمن منظورم این نبود که گلبسر دهن پاک دوست دارم منظور سهره دهن پاک بود یه سوال این بود که ایا تصوری که من دارم درسته یا غلطه قصد بی حرمتی به اساتید نداشتم.عذر میخوام
۱۳۹۶/۰۳/۲۶، ۰۶:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #14
در مورد هوش گلبسرم به چند دلیل گفتم 1.تنظیم خانواده 2.بسیار اجتماعی هست3.خیلی زود رام میشه4.اگه لون گلبسر دیده باشین بسیار جاهای صعب العبور و ارتفاعات بالا هست قصد توهین به کسی نداشتم
۱۳۹۶/۰۳/۲۶، ۰۶:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 35
سپاس‌ها: 860
2485 سپاس گرفته‌شده در 1055 ارسال
ارسال: #15
خواهش میکنم . بنده هم قصد بی احترامی نداشتم فقط یه تذکر برادرانه و دوستانه عرض کردم .   
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶، ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۶/۰۳/۲۶، ۰۹:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #16
دوست عزیز این چه حرفیه شما سرور مایی یه سوء تفاهم بود تموم شد رفت .لطفا اگه تاپیکیی مث این اینجا هست لینکشو بدین من دیگه مزاحم نشم
۱۳۹۶/۰۳/۲۶، ۰۹:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان