زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۶:۳۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

گیر دادن محیط زیست

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #1
گیر دادن محیط زیست
جدیدا تو سنندج شهر ما هر سهره ایی ببینن میبرن پرنده فروشی ها خالی میکنن از سهره جریمه میکنن .خودم دوتا سهره دستم بود مست بودن ازم گرفن .حکم قضایی داشتن حالم گرفته شده بخدا انصاف نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.اگه سهره وحشی باشن یه چیزیییییییی
۱۳۹۲/۰۳/۱۴، ۰۹:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: theanimal
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #21
RE: گیر دادن محیط زیست
(۱۳۹۲/۰۳/۱۶، ۰۹:۱۲ ب.ظ)'moh3nshirazboy' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من هرچی سهره بیشتر تو قفس  باشه بیشتر افت می کنه - یعنی سال به سال که میگذرد مثل سال های قبلش نخواهد بود {سهره باز های  حرفه ای سهره های  پیرشون رو رد می کنند} حال سهره ای که از بچگی تو قفس به دنیا می اد با سهره ای ای که تو طبیعت بزرگ شده فرق می کنه

به نظر من کار درستی هست و به نظر من اگر سهره شما رو تو خیابان یا تو مغازه یا تو بازار گرفتن همون موقع جلوی خودشون سهره رو آزاد کنید تا نتونن برن خودشون بفروشنشون

1 ماه پیش یه سهره دهن قشنگ خریدم که جلوی مغازه دزدیدنش

و من می دونم که کی سهره ام رو دزدیده طرف تو مغازش حدود +100 تا سهره گران قیمت داره و من تو مغازش سهره ام رو دیدم ولی قفسش رو عوض کرده بود {فقط قفسش 100 تومن پولش بود}  و نتونستم ثابت کنم که سهره من هست

حالا می خوام زنگ بزنم محیط زیست بیاد همه سهره هاش رو ببره - اگه کسی می دونه باید به چه شماره ای تو شیراز زنگ بزنم لطفا کمکم کنه

[url=javascript:void('cite')]cite[/url]
سلام کافیه بری میحط زیست اعلام شکایت کنی مطمعن باش میرن سراغشون اما من نمی دونم محیط زیست شما کجا و عملکردشون چه جوره اینجا سنندج یا قروه قمر در عقربه

۱۳۹۲/۰۳/۲۶، ۰۹:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان