زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۳، ۰۵:۲۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ید خوراکی

ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #1
ید خوراکی
باسلام دوستان تو یکی از مباحث اشاره به ید خوراکی جهت درمان خس خس کردن حنجره قناری شد امروز رفته بودم بازار کل عطاریای سر مسیر و داروخانه ها رو پرسیدم ولی کسی نداشت اگر کسی از دوستان میدونه از کجا ید خوراکی میشه تهیه کرد لطفا راهنمایی کند
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۲/۱۲، ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط سیدمحمد شریفی.)
۱۳۹۱/۰۲/۱۲، ۰۲:۱۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad ، پارسا ایرانی
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #2
RE: ید خوراکی
با سلام وادب خدمت دوست خوبم:

اين يد خوراكي را بايد از فروشگاه هايي كه لوازم ازمايشگاهي ميفروشند خريداري كنيد .البته اين نكته را هم ياد اوري كنم كه پيشنهاد من اين است كه براي درمان از داروي ديگري استفاده كنيد .چون اين يد خوراكي : مقدار ان بايستي بوسيله وسايل ازمايشگاهي انجام بگيرد و دوز ان هم بايد دقيقا مشخص باشدو گرنه باعث مرگ قناري خواهد شد.

موفق باشيد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۲۷، ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۱/۰۳/۲۷، ۰۳:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #3
با سلام

ید خوراکی خیلی موثره البته برا بیماری آسم . بنده استفاده کردم و هیچ کدام نمردن البته هر دارو و یا هر چیز دیگه ای خارج از اعتدال مشکل ساز میشه پیشنهاد من اینه مقدار نصف قاشق مرباخوری از نصف کمتر داخل بطری مثل بطری کوچیک آب معدنی (البته بجا آب معدنی آب بدون کلر ) حل کنید و صبح و عصر بهش بده تا 2 روز .موفق باشید
۱۳۹۱/۰۴/۰۱، ۰۱:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #4
با سلام اهواز اصلا پیدا نکردم شما از کجا تهیه کردید؟
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۴/۰۱، ۰۲:۰۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #5
اینجا (مثل همه چیزش نداشت و نداره ) دوستی محبت کردند و از تهران فرستادن و جناب کتبی صحیح میفرمایند هم محل تهیه دارو . و هم راه حل ها و جایگزینهای زیادی براش وجود داره. قرص ویتامین ای حتی بهتر از ید عمل میکنه (میدونم در این مورد بحث شده ) قرص ویتامین سی روزی یک بار در آبخوری . بخور اوکالیتوس کنار قفسش بذار ببین چه میکنه البته زمان خیلی کم و یکبار خودش مشکلساز نشه ! سیب مفیده بدون پوست و هسته. تخم کاهو هم بهش بده. موفق باشید :basa (75):
۱۳۹۱/۰۴/۰۱، ۱۰:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yory

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان