زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۳:۱۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

یه جفت اوپال

*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 112
153 سپاس گرفته‌شده در 50 ارسال
ارسال: #1
یه جفت اوپال
با سلام به دوستان
نظرتون در مورد این جفت اوپال چیه؟قیمتشون چی؟چقدر میرزن؟

ممنون
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۰۸:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 231
87 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #2
RE: یه جفت اوپال
سلام محمد خان
قناریهی خوشگلی ان. مبارک باشه.
به نظر من همون قیمتی که اقای هاویزی میگفت(200تومن)خوب بود البته میشد یکم پایین تر ازش خرید.
شما چند خریدین؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط hossein.a.88.)
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۰۹:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: MRNA ، langarood
*
کاربر انجمن

دانشجو
ارسال: #3
سلام حسین آقا
آره همونان-دو روز پیش دوباره رفتم ببینم جوجه آورده ازش بگیرم ولی نیاورده بود منم این جفتو چشم گرفت مخصوصآ مادشو برا همین برشون داشتم. 200 کمتر نداد
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۰:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #4
بازم مبارک باشه قناریا خیلی خوشگل و خوبی ان هاویزی میگفت صاحب قبلیشون خیلی بهشو میرسیده و هواشونو داشته فک کنم بتونی 2تا لون دیگه ازشون جوجه بگیری چون امسال فقط 1لون جوجه ازشون گرفته بوده.ایشالا که جوجه های خوشگلی بهت بدن.
1جفت موزاییکی سفید درشتم داشت اونم قناریا خیلی خوبی بودن حدوده 250 تومن میگفت.
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۰:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: MRNA
*
کاربر انجمن

دانشجو
ارسال: #5
ممنون قابل شما رو نداره.
ماده سرحالیه-اگه هوا گرم نمیشد بیشتر هم میشد جوجه کشید ولی چهار پنج تا جوجه هم امسال بده خوبه.
حسین آقا جوجه جایی پیدا کردی خبرمون کن
موفق باشی
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۰:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hossein.a.88
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #6
خواهش میشه صاحبش قابله
:basa (159):
حتما محمد خان شما اگه جایی دیدی خبر بده.
خوش باشی.
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۰:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #7
عرض کنم خدمت حضرت عالی،بنده یک جفت قناری مشابه جفت شما خریدم که دو تا جوجه 5 روزه هم تو لونه داشتند به مبلغ 250 هزار تومن،
که به خاطر جابجایی و طی یک مسیر تقریبا" 1 ساعته،جفتها از دادن غذا به جوجه ها امتناع کردن و علیرغم تمام تلاشها،هر 2 دو جوجه فردای اون روز مردن:basa (71):
در حال حاظر هم مجدد براشون لونه گذاشتم و اونها هم جفت گیریهای پی در پی دارن و منتظر سری دوم تخمها هستم،
البته فکر کنم بنده یه مقدار گرون خریدم قناریهام رو،ولی خوب خیلی ازشون خوشم اومده بود و پول عشقم رو دادم،
به نظرتون گرون خریدم؟:a (12):
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۱:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دانشجو
ارسال: #8
(۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۱:۰۰ ب.ظ)Mohammad Karol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض کنم خدمت حضرت عالی،بنده یک جفت قناری مشابه جفت شما خریدم که دو تا جوجه 5 روزه هم تو لونه داشتند به مبلغ 250 هزار تومن،
که به خاطر جابجایی و طی یک مسیر تقریبا" 1 ساعته،جفتها از دادن غذا به جوجه ها امتناع کردن و علیرغم تمام تلاشها،هر 2 دو جوجه فردای اون روز مردن:basa (71):
در حال حاظر هم مجدد براشون لونه گذاشتم و اونها هم جفت گیریهای پی در پی دارن و منتظر سری دوم تخمها هستم،
البته فکر کنم بنده یه مقدار گرون خریدم قناریهام رو،ولی خوب خیلی ازشون خوشم اومده بود و پول عشقم رو دادم،
سلام دوست عزیز
باید حیوونا دید ولی فکر نمیکنم گرون خریده باشین چون دو تا جوجه هم داشتن ولی حیف که از بین رفتن ایشالله این سری جوجه های خوبی بدن
موفق باشین
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۱:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Mohammad Karol
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #9
(۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۱:۰۹ ب.ظ)MRNA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۱:۰۰ ب.ظ)Mohammad Karol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
باید حیوونا دید ولی فکر نمیکنم گرون خریده باشین چون دو تا جوجه هم داشتن ولی حیف که از بین رفتن ایشالله این سری جوجه های خوبی بدن
موفق باشین
ممنونم از لطفتون دوست عزیز،
انشاالله در یک تاپیک عکسهاشون رو براتون میذارم که از همه اساتید تقاضا دارم نظر خودشون رو در مورد قناریها اعلام کنن.
۱۳۹۱/۰۲/۰۸، ۱۱:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #10
سلام دوست عزیز جفت خوبین به نظر بنده ۲۵۰و بیشتر میارزن مبارکت باشه؛بین هر سری جوجه کشی یکماه فاصله بندازی راحت ۴ سری ازشون میتونی جوجه بگیری البته اگر زیر کولر باشن
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۲/۰۹، ۰۵:۰۸ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان