زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۶:۵۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

یه قناری بخون خاکستری دارم که دو ماه گرفتمش و دمش تو دست فروشنده کنده شد

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 11
8 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #1
یه قناری بخون خاکستری دارم که دو ماه گرفتمش و دمش تو دست فروشنده کنده شد
سلام حالتون خوبه؟چندتا سوال داشتم و چون دخترم روم نمیشه برم تو مغازه های پرنده فروشی و بین اون همه مرد سوال کنم
یه قناری بخون خاکستری دارم که دو ماه گرفتمش و دمش تو دست فروشنده کنده شد و بم گفت دم در میاره ولی هنوزم خبری نیست در نیاورده چه کار کنم کمکم کنین
یه ماده انداختم پیشش ولی دیگه نمیخونه بازم چه کار کنم؟
یه قناری ابلغم دارم که تازه شروع کرده به خوندن و جوونه ولی اون خاکستریه پاهاش زمخته اون مادمو با کدوم جفت کنم و کی؟
با احترامBasa (114)(114):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #2
RE: کمکککککککککککککککککککککک
(۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۲۳ ب.ظ)نگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حالتون خوبه؟چندتا سوال داشتم و چون دخترم روم نمیشه برم تو مغازه های پرنده فروشی و بین اون همه مرد سوال کنم
یه قناری بخون خاکستری دارم که دو ماه گرفتمش و دمش تو دست فروشنده کنده شد و بم گفت دم در میاره ولی هنوزم خبری نیست در نیاورده چه کار کنم کمکم کنین
یه قناری ابلغم دارم که تازه شروع کرده به خوندن و جوونه ولی اون خاکستریه پاهاش زمخته اون مادمو با کدوم جفت کنم و کی؟

با سلام
بهتر بود به جای زدن پست تکراری از موضوع بهتر برای سوال استفاده می کردید

شما اگر موضوع رو سرچ می کردید حتما به جواب می رسیدید به قسمت جفتگیری و تولید مثل قناری برید
به هر حال شما اول باید از آماده بودن قناری ماده مطمئن باشید این که قناری نر نمیخونه طبیعیه و جوجه ابلغ رو بزارید قرص بخون بشه الان زوده دم قناری هم درمیاد عجله نکنید
۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 20
40 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #3
RE: کمکککککککککککککککککککککک
(۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۴۷ ب.ظ)hesam-63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۲/۰۵، ۰۶:۲۳ ب.ظ)نگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
بهتر بود به جای زدن پست تکراری از موضوع بهتر برای سوال استفاده می کردید

شما اگر موضوع رو سرچ می کردید حتما به جواب می رسیدید به قسمت جفتگیری و تولید مثل قناری برید
به هر حال شما اول باید از آماده بودن قناری ماده مطمئن باشید این که قناری نر نمیخونه طبیعیه و جوجه ابلغ رو بزارید قرص بخون بشه الان زوده دم قناری هم درمیاد عجله نکنید

اون دیگه سلیقه ای هست.چون مادتون زرده به هر دو میخوره به ابلغ یا ابلغ میده یا یه تیغ زرد اما با طوسی شاید سیاه سفید و.....نمیشه دقیق گفت امااصولا ایناست
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۴:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان