زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۱۰:۳۱ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

Quiko® Egg Foods راهنمایی برای طرز استفاده

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #1
Quiko® Egg Foods راهنمایی برای طرز استفاده
از پرنده فروشی یه غذای تخم مرغی خریدم 20 تومن و حدود یه کیلو وزنشه Quiko® Egg Foods میگفت بریز یه ظرف نم دار و درشو ببند پف کنه روش یه لیبل پارسی بود فقط نوشته بود غذای تخم مرغی قناری برای جوجه کشی
خواستم ببینم کسی استفاده کرده تا حالا؟
Quiko® Egg Foods

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۷:۰۸ ق.ظ، توسط اهواز قناری.)
۱۳۹۰/۰۶/۲۹، ۰۹:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana ، langarood
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #2
RE: Quiko® Egg Foods راهنمایی برای طرز استفاده
با سلام به دوست خوبم: از اين غذاها با همين بسته بندي در كارتن با مارك تابرنيل به وزن يك كيلو گرم رو ديدم .البته قيمت 15 هزار تومان به صورت كلي (4 بسته يك كيلويي)ميفروختند.
اما چند نكته حايز اهميت است : اول اينكه در اين غذا تخم مرغ و عسل است و ماندگاري و فاسد شدن اون بسيار مهم است . و تاريخ مصرف اون...البته نمي دونستم كه بايد نمدار و در ظرف دربسته گذاشت . من خودم غذاي تازه رو ترجيح ميدم .نگران هستم از اينكه بعضي ها به دنبال سو استفاده باشند.دوستان اصفهاني بايد اظهار نظر كنند كه خبري شنيدم مبني برا اينكه در اصفهان مشابه بسته بندي ويتا كرافت غذا درست ميكنند .حتي با مارك تابرنيل هم تقلبي امده است . يكي از دوستان پيشنهاد ميكرد كه از كارخانجات معتبر كه فقط كارشون غذاي قناري است بخريم مثل ki kiكه من هم موافقم
موفق و پيروز باشيد
۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۸:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana ، langarood
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #3
RE: Quiko® Egg Foods راهنمایی برای طرز استفاده
(۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۸:۳۴ ق.ظ)katbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوست خوبم: از اين غذاها با همين بسته بندي در كارتن با مارك تابرنيل به وزن يك كيلو گرم رو ديدم .البته قيمت 15 هزار تومان به صورت كلي (4 بسته يك كيلويي)ميفروختند.
اما چند نكته حايز اهميت است : اول اينكه در اين غذا تخم مرغ و عسل است و ماندگاري و فاسد شدن اون بسيار مهم است . و تاريخ مصرف اون...البته نمي دونستم كه بايد نمدار و در ظرف دربسته گذاشت . من خودم غذاي تازه رو ترجيح ميدم .نگران هستم از اينكه بعضي ها به دنبال سو استفاده باشند.دوستان اصفهاني بايد اظهار نظر كنند كه خبري شنيدم مبني برا اينكه در اصفهان مشابه بسته بندي ويتا كرافت غذا درست ميكنند .حتي با مارك تابرنيل هم تقلبي امده است . يكي از دوستان پيشنهاد ميكرد كه از كارخانجات معتبر كه فقط كارشون غذاي قناري است بخريم مثل ki kiكه من هم موافقم
موفق و پيروز باشيد

طرف آدم مورد اعتمادیه
تو سایت های خارجی که سرچ کردم همه از این محصول راضی بودن ساخت آلمانه و شرکت معتبریه ولی نمیدونم چه جور باید ازش استفاده کنم
راستش ما که از غذای تخم مرغی خیری ندیدیم همیشه مرگ و میر داشتیم از این گرفتیم شاید فرجی شد
خواستم هند میکس بگیرم دوستم گفت چیز جالبی نیست ما هم گفتیم اینو امتحان کنیم طرف میگفت تو همدان و قم از هر کی بپرسی دیگه تخم مرغ نمیده فقط از این استفاده میکنن راست و دروغش پا خودش
دقیقا این شکل سطلش بود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۹:۳۲ ق.ظ، توسط اهواز قناری.)
۱۳۹۰/۰۶/۳۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: katbi ، langarood ، MSCanary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان