زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۶:۰۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ad3e

*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 105
535 سپاس گرفته‌شده در 131 ارسال
ارسال: #1
ad3e
با سلام این ویتامین بهتره تا 20 روز قبل از جفت اندازی به پرنده داده بشه .و عامل مهمی در نطفه داشتن تخم میباشد

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط amin2010.)
۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۲:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی ، langarood ، pedram ، jooje ، theanimal
صفحه 7 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #61
RE: ad3e
دوز مصرف AD3E هر شرکتی باید با توجه به مقدار هریک از ویتامین های موجود در محصول تنظیم و تجویز بشه که معمولا تولید کنندگاه دستور مصرف رو در برشور یا سایت خودشون عنوان می کنند . همه AD3E ها مثل هم نیستند .

ولی مدت مصرف در مورد قناری بیش از 3 روز طی یک دوره امکان آسیب بیشتری تا نافع بودنش داره .
۱۳۹۲/۰۶/۰۲، ۰۵:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #62
دوستانی که از ویتامینهای محلول در چربی مثل آ و دی و ای استفاده میکنن به تنهایی یا همین مکملهای ترکیبی از هر 3 توجه داشته باشند این ویتامینهای محلول در چربی در کبد و بافتهای چرب ذخیره میشن و مثل ویتامینهای گروه ب و سی نیستند که هر روز دفع بشن.
مصرف زیاد ویتامینهای محلول در چربی باعث تجمع در کبد و اولین علامتش تشنگی و آب خوردن زیاد پرنده برای دفع ویتامین و مدفوع بسیار آبکی هست برای یک تا چند هفته و حال عمومی پرنده خوبه و نیاید با بیماری و اسهال عفونی اشتباه گرفته بشه و آنتی بیوتیک مصرف بشه که به کلیه و کبد بیشتر فشار بیاد و بعد از دفع اضافه ویتامین به حالت اول بر میگرده.
به همین خاطر مصرف مولتی ویتامین چون دارای تمام ویتامینها به اندازه هست توصیه میشه و در صورت استفاده از AD3E برای تقویت نطفه و تقویت ماده برای تخم گذاری خیلی حواستون باشه و زیاده روی نشه.
۱۳۹۲/۰۸/۰۸، ۰۲:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 23
11 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #63
سلام به دوستان عزیز
برای تقویت و اماده سازی قناریهام(لان اول و دوم نتونستم جوجه بگیرم از هفت تخم در مجموع،فقط یکی جوجه شد که اونم خفه شد و در نیومد و الباقی یا نطفه نداشتن یا خراب شدن و گندیدن)دنبال ad3e گشتم ولی پیدا نکردم و به ناچار از نکتون اس و ای دارم استفاده میکنم فردا میشه ۱۶ روز ،امروز یه بنده خدا برام ad3e آورد از یه شرکت ایرانی و ۲۵۰ میل هست
و اما سوال
۱-ایا میتونم الان نکتون اس و ای رو قطع کنم و بعد چند روز ad3e رو بهشون بدم؟
۲- برای مشکل من کدومشون بهتره؟
۳- این قضیه تعداد روزهای دوره مصرف ۲۱ روزه چیه؟حالا چرا ۲۱ روز؟اگه ۲۰ روز بشه ایرادی داره؟ 
با سپاس
۱۳۹۲/۱۱/۰۵، ۰۲:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #64
(۱۳۹۲/۱۱/۰۵، ۰۲:۰۰ ق.ظ)'arsal4n' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز
برای تقویت و اماده سازی قناریهام(لان اول و دوم نتونستم جوجه بگیرم از هفت تخم در مجموع،فقط یکی جوجه شد که اونم خفه شد و در نیومد و الباقی یا نطفه نداشتن یا خراب شدن و گندیدن)دنبال ad3e گشتم ولی پیدا نکردم و به ناچار از نکتون اس و ای دارم استفاده میکنم فردا میشه ۱۶ روز ،امروز یه بنده خدا برام ad3e آورد از یه شرکت ایرانی و ۲۵۰ میل هست
و اما سوال
۱-ایا میتونم الان نکتون اس و ای رو قطع کنم و بعد چند روز ad3e رو بهشون بدم؟
۲- برای مشکل من کدومشون بهتره؟
۳- این قضیه تعداد روزهای دوره مصرف ۲۱ روزه چیه؟حالا چرا ۲۱ روز؟اگه ۲۰ روز بشه ایرادی داره؟ 
با سپاس

سلام
شما نفرموديد نكتون را از كجا تهيه كرديد. اگر نكتون اصل باشه وتاريخش نگذشته باشه از مولتي ويتامين ديگه بهتره.
نگفتيد چندتا از تخم ها جوجه بوده وخراب شده وچندتاش پوچ بوده. در مورد ad3e به توضيحات دوستان عمل كنيد.نكتون دارو نيست هر وقت نخواستيد به قناري هاتون نديد. 

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۱/۰۵، ۰۷:۵۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 23
11 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #65
محمد مهدی عزیز ممنون بابت توجه شما
همونطوری که عرض کردم لان اول ۴تخم داشت که فقط یکی جوجه بود که اونم توی تخم خفه شد و در نیومد دوتا هم کامل سفید و بدون نطفه و یکی دیگه هم گندیده بود
و اما لان دوم
۳ تا تخم گذاشت که هر که یکه سفید بود بدون نطفه و دوتای دیگه گندیده بودن
از چندنفر پرسیدم گفتند به احتمال زیاد زود جفتشون کردی
یکی دیگه گفت نر ضعیف بوده جداشون کن تقویت کن بعد یک ماه دوباره جفت کن
جدا کردم و امروز روز ۱۷ هست که جدا هستن و با نکتون اس و نکتون ای هر روز توی ابخوری تقویت میشن در هفته هم دوبار غذای تخم مرغی میدم که روش ام اس آ و کلسی لوکس و فرتی ویت میریزم
تصمیم دارم نکتون اس و ای رو قطع کنم و ad3e بدم اما نمیدونم کی نکتون رو قطع کنم و چند روز بعد ad3e رو بدم و چطور بدم؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید.ایا مشکلی نیست نکتون رو الان قطع کنم یا حتما باید ۲۱ روزش تموم بشه؟
۱۳۹۲/۱۱/۰۵، ۰۵:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #66
سلام
به نظر من نر شما مشكل داره غير اينكه جفت نخورده باشه. نكتون را هر وقت نخواستيد مي تونيد قطع كنيد به پيام قبلي توجه نكرديد. نر اگر سالم باشه از 7تا تخم حداقل 5تاش را پر ميكنه.بهتر هست دنبال يه نر سالم باشيد.احتمال داره قناري نر در اثر بيماري روده يا چربي آوردن بي نطفه بشه. از اين لحاظ از كسي كه وارد هست كمك بگيريد.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۱/۰۶، ۰۷:۴۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، hamid@line ، هیوا
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #67
(۱۳۹۲/۱۱/۰۵، ۰۵:۰۵ ب.ظ)'arsal4n' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
.
توی ابخوری تقویت میشن در هفته هم دوبار غذای تخم مرغی میدم که روش ام اس آ و کلسی لوکس و فرتی ویت میریزم
تصمیم دارم نکتون اس و ای رو قطع کنم و ad3e بدم اما نمیدونم کی نکتون رو قطع کنم و چند روز بعد ad3e رو بدم و چطور بدم؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید.ایا مشکلی نیست نکتون رو الان قطع کنم یا حتما باید ۲۱ روزش تموم بشه؟

دوست عزیز اگر نکتون شما واقعا اصلی باشه نیازی نیست ad3e بهش بدید یا مصرف نکتون را قطع کنید. هر مکملی نحوه و زمان مصرف خاصی که باید رعایت کنید. شما باید طبق برنامه بهشون نکتون میدادین مثال:

6 هفته قبل از جفت زدن شروع میکنید به مصرف نکتون اس برای پرنده هاتون
3 هفته قبل از جفت زدن نکتون ای به نکتون اس اضافه میشه و دقیقا تا روزی که اولین تخم گذاشته میشه باید تجویز نکتون ای قطع نشه. در غیر اینصورت ممکنه به نتیجه نرسید. بسیاری از افراد چون صبور نیستن و یا بطور صحیح از مکملها استفاده نمیکنن فکر میکنن مشکل از مکمل هست و میرن چیزایه دیگرو تجویز میکنن.
همین تغییر دارویی برای پرنده مضر هستش، چون یه مدت بدن عادت میکنه به یه مکمل دارویی با ترکیبات خاص خودش، شما میخوای یه هو مصرف نکتونو قطع کنید چیز دیگه تجویز کنید. در بخش نکتون کاملترین اطلاعات در مورد نکتون اس و ای موجوده مطالعه کنید حتما.

امضای محمد تقی کریمی
حقیقت آن است که زندگی انسان با مرگ در آمیخته است و بقایش با فنا،
پیش از ما میلیاردها نفر بر روی این کره ی خاکی زیسته اند و پس از ما نیز.
"شهید آوینی"
۱۳۹۲/۱۱/۰۷، ۱۲:۳۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 48
56 سپاس گرفته‌شده در 32 ارسال
ارسال: #68
RE: سوال درباره داروی کانتو
دوستان تو لون اول از4تخم تنها2تخم نطفه داشت
حالا برای تقویت نطفه چی بدم؟؟هفته ای چقدر بدم
۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saman2000
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #69
خوب خدارو شکر که تو لون اول دوتا جوجه رو داده
شما از روشهای ذکر شده استفاده کنید اگر از دارو استفاده میکنید که دوزش رو شرکتش گفته و در کنارش مخلوط بادام و نبات هم موثر خواهد بود و همچنین جوانه گندم

امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۲/۱۲/۱۲، ۱۲:۰۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 48
56 سپاس گرفته‌شده در 32 ارسال
ارسال: #70
زمانی که جوجه دارن میشه اد3 داد؟؟
نکتون بهتره یا کانتو؟؟؟من فقط برا تقویت نطفه میخام