زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۱:۲۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

معرفی کاربران انجمن

صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #1
معرفی کاربران انجمن
در این بخش کاربران انجمن خودشان را معرفی میکنند تا راهی باشه برای ایجاد صمیمیت و دوستی

نام:
نام خانوادگی:
شهر:
شغل:
از کی پرنده بازی کردی:
اولین پرندت چی بود:
تخصصتون در نگهداری از پرنده چی هست:
آیا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه:

نظر شما راجع به انجمن چیه؟
۱۳۹۲/۰۸/۳۰، ۰۷:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 11 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
سپاس‌ها: 12
327 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #101
RE: معرفی کاربران انجمن
آرش زمانی هستم 13 سالمه 1 ساله شروع یه قناری بازی کردم 1 جفت قناری را تو یه سال 22 تا کردم اولین پرنده من وقتی 3 سالم بود فنچ بود 2 تا گنجشگک از زیر پای قناری در آوردم
۱۳۹۳/۰۶/۱۲، ۱۱:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
13 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #102
سلام
محمد انصاری هستم
24 سالمه
دانشجو
بوشهر
از زمانی که چشم باز کردم پرنده داشتیم چون خانوادگی به پرنده علاقه داریم (به جز پدرم) بعد اولین بار که خودم جوجه گرفتم از یه جفت قناری بود یه نر ابلغ و ماده زرد که 5 جوجه گرفتم و 12 سالم بود یادمه ماده رو خریده بودم 7 تومان و جوجه ها که بزرگ شدن دونه ای دادم 4 تومان ههههه ارزون بود اون موقع البته 4 تومانم ارزش داشت 
از اون موقع پرندگانی وارد شدن به خونه ما ام خوب بیشتر در زمینه قناری حال میکنیم و سال هاست که برای عشق ، از قناری جوجه کشی میکنیم
منطقه ی ما بدی هایی داره که تقریبا فقط میشه رسمی صاحب شد و جوجه گرفت چون که محیطش برای جیبر و.....اصلا مناسب نیست
و خودم و دوستای قناری باز همین امسال نزدیک 200 تخم انداختیم بیرون و چندین جوجه تلف شدن فقط فقط به خاطر زلزله ، که برای قناری خطرناکه

موفق و سربلند باشید
۱۳۹۳/۰۶/۱۲، ۰۱:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 36
22 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #103
نام: شایان
نام خانوادگی:حسینی
شهر:تهران
شغل:کار در منزل (دیزاینر )
میزان تحصیلات:دیپلم
از کی پرنده بازی کردی:5 سالگی
اولین پرندت چی بود:قناری
تخصصتون در نگهداری از پرنده چی هست:کلا دو یا سه سال پرنده بازی به طور حرفه ای رو شروع کردم قبلا فقط عشقی پرنده میخریدم
از جوجه مرغ از این رنگی ها تا طوطی خفاشی و ... همه چی داشتم سنجاب و خرگوش و همستر هم داشتم عاشق سگ و گربم اما جاشو ندارم 
آیا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه: به عنوان کمک مالی بهش نگاه نمیکنم پس به نظرم همون برای علاقه

نظر شما راجع به انجمن چیه؟ خوبه عالی نیست اما خوبه باید بیشتر روش کار شه 
۱۳۹۳/۰۹/۱۰، ۰۶:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 24
28 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #104
با سلام و احترام
اينجانب علي ملكي متولد 1357 
داراي مدرك مهندسي دامپروري ، كارشناس امور حمل و نقل جاده اي و .....  ساكن تهران و كارمند هستم .( البته متاسفانه شغلم غير مرتبط با مدرك آكادمي اينجانب ميباشد)
به نظر من هيچ چيز توي دنيا به اندازه اينكه با  طبيعت  و در طبيعت باشي به انسان آرامش نداده  و زيبا نيست
از كودكي عاشق همه حيوانات ، پرنده ها ، ماهي ها ، گلها.... بوده و  هستم ...حدود دوسال است  كه در زمينه نگهداري پرنده  فعاليت مي كنم  و قبل از آن در پرورش و نگهداري ماهيان زينتي آب شيرين كار ميكردم .
لازم ميدانم در اينجا از مديران و حاميان اين سايت و كساني كه صادقانه و باعشق تجربيات و اموخته هاي خود را در اختيار ديگران قرار مي دهند كمال امتنان و تشكر  را دارم . شايان ذكر است،  اين طرز فكر رشد علمي و توسعه هر چه بهتر اين انجمن را در پي خواهد داشت .
اميداست با اتكال به خداوند و با بهر گيري از علم و دانش و تجربه در آينده به هدف خود در امر پرورش گونه هاي با ارزش پرندگان ،جانوري و گياهي نائل آيم و همچنين كساني كه عاشقن...
  سلامت روح و تن ، آرامش و زندگي كردن همراه با عشق  در لحظه لحظه عمر را براي شما دوستان  از خداوند متعال خواستارم .

مرا بخاطر بسپاريد
۱۳۹۳/۱۱/۱۱، ۰۲:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 5
12 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #105
نام:حسن
نام خانوادگی:خواجوئی
شهر:اردکان یزد
شغل:کارمند مرکز بهداشت
میزان تحصیلات:لیسانس
از کی پرنده بازی کردی:از سال 92
اولین پرندت چی بود:قناری 
تخصصتون در نگهداری از پرنده چی هست:قناری-کبوتر-فنچ زبرا-مرغ لاری-انواع نژاد مرغ-بلدرچن هم دارم و برا خودم و فروش پرورش میدم از وقتی داداشم فوت شد علاقم به حیوانات زیاد تر شده اونم خیلی جیونا رو دوست داشت خصوصا قناری و کبوتر
آیا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه: هر دوش

نظر شما راجع به انجمن چیه؟انجمن خوبی هست امیدوارم دوستان در ارائه تجربیاتشون کم لطفی نکنن
۱۳۹۳/۱۱/۱۲، ۱۰:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 25
140 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #106
سلام دوستان شهاب شاهرخی هستم از شهر اهواز و استان خوزستان فوق دیپلم برق از بچگی به حیوانات خصوصا پرنده ها علاقه داشتم اولین قناری ام را پس از خواندن یک کتاب در مورد قناری و دیدن تصاویر ان در سال 56 خریدم و بعد از ان هرگز رابطه ام با قناری قطع نشد و در این مدت سی و هفت سال همیشه قناری پرورش  می دادم الان هم فقط رسمی و سوپر کار می کنم از زمانی که در انجمن عضو شده ام چیز های تازه ای از دوستان یاد گرفتم که بسیار برایم جالب بود و کلا دوستان خوب و بامعلوماتی در انجمن هست که بی دریغ تجربه های خود را در اختیار سایرین می گذارندواز این که با این جمع صمیمی هستم بسیار خوشوقتم
۱۳۹۳/۱۲/۰۳، ۰۳:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 86
12 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #107
نام:سحر
نام خانوادگی:قره باغی
شهر:البرز
شغل:کارمن
میزان تحصیلات:دیپلم تجری وحسابداری
از کی پرنده بازی کردی:از سال 91
اولین پرندت چی بود:فنچ
تخصصتون در نگهداری از پرنده چی هست:تخصص خاصی ندارم
آیا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه:فقط برای علاقهولی با جستجو کردن و مشورت با اساتید محترم در این رشته اطلاعاتی کسب کردم در حل حا ضر 32 تافنچ و سه تا مرغ عشق دارم

نظر شما راجع به انجمن چیه؟ بسیار عالی بنده واقعا استفاده بردم
۱۳۹۳/۱۲/۰۳، ۰۶:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی مدیران انجمن محمد تقی کریمی 5 1,689 ۱۳۹۲/۰۹/۰۳، ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: katbi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان