زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۰۱:۵۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

آزاد سازی

*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 12
327 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #1
آزاد سازی
سلام من ایده جالبی برای آزاد سازی قناریها و انواع و اقسام پرنده های قفسی دارم و با این روش تا به حال 8تا قناری و 21 عدد فنچ را به دامان طبیعت برگردوندم. من پس از جفت اندای قناری یا فنچ هام تخم هاشونا زیر پای گنجشکی که توی خونمون تو یه آجر خونه کرده بودن میزاشتم و هر روز بهشون سر میزدم هر روز بزرگتر میشدن و اون روزی که از لون اومدن بیرون و پریدن رفتن  واقعا احساس خوبی داشتم قناریها 4 تاشون زرد رنگ بودن 2 تا پرتقالی2تا هم ابلق اگه جای دیدیشون بدونیین اینا قرار بود تو قفس باشن!فنچ ها هم که انواع رنگ داشتن واقعا صحنه زیبای بود حالا امیدوارم که اتفاقی براشون نیافتاده باشه.
نظرتونو بگید
۱۳۹۳/۰۸/۲۳، ۰۱:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #2
RE: آزاد سازی
سلام:
امسال که برعکس عمل کردی.گنجشکهارو قفسی کردی.
۱۳۹۳/۰۸/۲۳، ۰۷:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #3
سلام
آقا آرش بسيار زيبا عمل مي كنيد ولي دوست عزيز محيط نگهداري ما مناسب براي رها سازي قناري وفنچ نيست چون بدنشون طاقت سرما وگرسنگي را نداره.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۸/۲۴، ۰۷:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، meisam_th1980
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #4
با سلام بعید میدونم قناری با توجه به اینکه چندین نسل قفسیه و استخوان بندی و پر و بال ضعیفی دارد بتونه زیاد تو طبیعت دوام بیاره ولی با توجه به اینکه توسط گنجشک و غذاهای متنوع و مقوی طبیعی بزرگ میشن شاید ساختار بدنیشون فرق کنه و محکم بار بیان و بتونن گلیمشون رو از آب بکشن بیرون در هر صورت کار جالبیه،فنچ که سخت جونه از پس همه چی برمیاد قبلا یکی از دوستان یه جفت داشت که از جوجگی داشتشون و تو حیاط نگهداری میکرد قفسشون همیشه باز بود و به بیرون تردد داشتند و هیچ مشکلی با سرما و گرما نداشتند البته شایان ذکر است که غذاشون تامین بود.
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۳/۰۸/۲۴، ۰۹:۲۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، هیوا ، محمدمهدی ، meisam_th1980
*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
سپاس‌ها: 12
327 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #5
با سلام از همه به خاطر نظراتشون تشکر میکنم،ولی استاد هیوا من چاره ی دیگه ای نداشتم وقتی تو لوله آب گرمکن خونه کردن منم مجبور شدم این کار را بکنم
۱۳۹۳/۰۸/۲۴، ۰۳:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان