زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۲:۵۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اسهال قناری ، يبوست قناری ، درمان اسهال قناری ، اسهال گچی قناری

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9
11 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #1
اسهال قناری ، يبوست قناری ، درمان اسهال قناری ، اسهال گچی قناری
این تایپیک برای آشنایی بیشتر با بیماری یبوست و نحوه معالجه آن همچنین بیماری اسهال و راه های معالجه و همچنین تبادل نظر با افراد باتجربه ایجاد شده است .
سلام دوستان قناریم دیروز متوجه شدم که به پرهای ماتحتش فضله چسپیده و هی داره اینور و اون ور میزنه تابندازدش . نمی دونم اسهاله یا اینکه یبوست داره ؟ غذا خوب می خوره ، دیشب یه قطره روغن زیتون بهش دادم از اون موقع بیشتر وقتش رو یه گوشه کف قفس می شینه و تکون نمی خوره نمی دونم اشتباه کردم یا درست انجام دادم ؟ لطفاکمک کنید .
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۶، ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۱/۱۴، ۰۲:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 13 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #121
RE: تايپيك جامع اسهال ،يبوست قناري
[b]بله ماده اولیش کلستینه ولی مهم اینه که در بین داروهای موجود برای غلبه بر باکتری های داخلی به خوبی عمل میکند و همچنین میتوان در غذای تخم مرغی نیز استفاده نمود از همه مهمتر برای اسهال و ورم روده جواب داده.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۰۲، ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط mahmoud.asghari.)
۱۳۹۲/۰۵/۰۲، ۰۳:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 23
563 سپاس گرفته‌شده در 164 ارسال
ارسال: #122
جناب اصغری لطف کنید بفرمایید که شما تابحال ازین دارو استفاده کردید؟مجوز استفاده شواز دامپزشک گرفتین یا تجربیه زدوستان به دست شما رسیده؟ایا خطری ممکنه داشته باشه ایاکلستینها همه دریک تراکم ساخته شدن یا انواع مختلف داره؟خواهشا این دارویی که شما میفرمایید رودرست معرفی کنید که پارسال حدوددومیلیون تومن به خاطر یه اشتباه از من حیوون کشت
۱۳۹۲/۰۵/۰۲، ۰۳:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #123
دوست عزیز من اول نوشتم که این دارو رو 2 سال پیش یک دامپزشک قدیمی که از پرندگان سر رشته داشت معرفی کرد ومن هم خودم رو قناریهام تست کردم و نتیجه بخش بوده ولی بازم میگم هر کدوم از این داروها باید با مشورت دامپزشک باشه ولی چون من خودم استفاده کردم با خیال راحت میگم مشکلی نداره 2تا 5 روز هر بار یک تک چاقو در نصف جا آبی پرنده ریخته و هر روز تعویض شود .
۱۳۹۲/۰۵/۰۲، ۰۴:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #124
مشکل کارو اشتباه ما اینه که داروهای پودری رو با نوک چاقو اندازه گیری میکنیم هرکی ندونه فکر میکنه همه مون چاقو کشیم به هرحال کلستین داروی پودری انتیبیوتیک درتراکم3000000 و1200000 عرضه میشه وهمون نوک چاقوبرای نوع اول میشه دونیم برابر درحالی که مصرف انیبیوتیکها به همون اندازه که فعاله همون مقدار هم برای کلیه وکبد وسیستم گردش خون خطرناکه ومنجر به تراکم موادزاید در اونها میشه که پرنده حساسی مثل قناری روبراحتی ازپا درمیاره لذا سفارش بنده به مصرف کنندگان این دارو اینه که باتوجه دقیق به طریقه مصرف بخصوص دراندازه گیری وزن پودراز اون استفاده کنند وبه دستور سازنده ش عمل کنند موفق باشید
۱۳۹۲/۰۵/۰۲، ۰۴:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #125
دوست عزیز منظور از تک چاقو نه چاقوی قصابی باشه ولی چون یک تک چاقو میوه خوری مقدار کمیه اینطور گفته میشه .
مقدار مصرفش در طیور 100 گرم در 500 لیتر آب هست در 40cc آب چقدر میشه؟
۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۱۲:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #126
100گرم در500 لیتر....1گرم در5 لیتر
یعنی اینکه شما بایدیک قاشق سرصاف چایخوری معمولی از پودر رابه 5 قسمت مساوی تقسیم ویک قسمت انرا در یک لیتر اب تصفیه حل وابخوری راپر مابقی رادوربریزید (بله عشقبازی ودرمان زحمت داره نوک چاقویی ازهرنوعش نیست سرورم )موفق باشی
۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۰۴:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #127
سلام میدونم این پست ربطی به این بحث شما نداره ولی گفتم شاید دوستان از این دو دلی در بیان
برای اندازه گیری دقیق نه چاقو مناسب و نه قاشق بی زحمت شما دوستان این همه که دارین خرج میکنین یه ترازوی کوچک دقیق که میتونه به طور دقیق اندازه گیری کنه تهیه کنید دیگه دچار این سردرگمی نشید نوع دستیش که مقرون به صرفه هست فکر نکنم 15 و20 تومن بیشتر باشه و اگر نتونستید تهیه کنید بگید من براتون میگیرم بدون منت براتون میفرستم
امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۱۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: omidlord
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #128
بنده دقیقا نوک چاقو رو با ترازوی خیلی حساس یک صدم گرم اندازه گرفتم و در مورد داروهای قناری در بین خیلی از عشق بازها یا داروخانه های دامپزشکی بعنوان یک واحد اندازه گیری جا افتاده و اکثرا دوز مصرفی رو به همین روش تجربی اعلام میکنند چون ترازوی دقیق و اندازه گیری واسه همه در دسترس نیست ، درسته که کاملا دقیق نیست ولی اختلاف زیادی هم نداره ... خود من که چندین ساله به همین روش داروها پودر و مکمل و ... رو اندازه گیری کردم و به قناری هام دادم موردی هم پیش نیومده .
جناب اصغری از این تجربه ، معرفی دارو و اطلاع رسانی شما هم کمال تشکر رو دارم ، دوستان عزیز بجای نکته گیری و ایراد گرفتن بهتر نیست شما هم تجربیات و روش هاتون رو پیشنهاد بدید ؟!
۱۳۹۲/۰۵/۰۴، ۰۱:۵۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #129
دوستان گرامی واساتیدمحترم من امید عزیز وجناب اصغری فرمایش شما متین اما باور کنید هنوز هم بعدیکسال که یاد اون جیورهای گران قیمت وخوش رنگ وحالتی که در اثر استفاده نسنجیده کلستین مردند میافتم اه از نهادم بلند میشه من تلفات تابگیددادم ولی پرنده اونم جوجه خود ادم باندانم کاری ازدست بره خیلیه باور کنیدهیچ دوست ندارم ببینم کسی بنویسه فلان پرنده مرد باورکنیدنیت من خیرهمه است منظور اینکه گاهی وقتا رها کردن پرنده به حال خود بهتراز درمان اشتباهه چه بساپرندگانی که گذر زمان وبهداشتی سازی محیطشون اونارو برگردونده باز هم عذر میخوام
۱۳۹۲/۰۵/۰۵، ۰۹:۲۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، جلال لطفی ، omidlord ، nazmi
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #130
سلام دوست عزیز
دیدم توی یکی از پستاتون به ترازو اشاره کرده بودید. من اگه بخوام یه ترازوی دقیق بخرم از کجا می تونم؟
ممنون
۱۳۹۲/۰۵/۰۹، ۱۰:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیماری چاقی در قناری و درمان چربی قناری phmm 200 107,881 ۱۳۹۶/۰۹/۱۰، ۰۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: سی مرغ
  پف قناری ، قناری پف کرده ، درمان پف قناری iliya 182 153,382 ۱۳۹۶/۰۹/۰۷، ۰۸:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: محمدمهدی
  فضله سبز ، اسهال سبز قناری حسین قمی 34 24,852 ۱۳۹۴/۰۱/۱۵، ۰۷:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمدمهدی
  بیماری اسهال و درمان طبیعی آن zizo 1 1,661 ۱۳۹۲/۰۱/۰۵، ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abbass11

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان