زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۱۱:۰۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

بازار جوجه سهره

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 147
116 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #1
بازار جوجه سهره
سلام 
دوستان یه سئوال :

امسال بازار جوجه سهره در استان شما چطوره ؟؟؟

در باغ پرندگان تهران با توجه به این فصل که افتضاحه ، می گن جوجه سهره های لانه اول به علت باران مردن ، قیمت جوجه سهره کال که جنسیتش با خداس می دن 60 تومن ناقابل !!!!

۱۳۹۲/۰۴/۰۶، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet ، sadr ، hamed MB ، mojtaba_Torghe ، khoram22 ، 10reza10
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 67
44 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #2
RE: بازار جوجه سهره
توی شهر ما خرم آباد جوجه سهره و طرقه تازه بازارش داره شروع میشه قیمتها هم متفاوته البته به نظرم فعلاً گرونه البته اساتید میدونن بهترین جوجه ها ،،جوجه های همین فصل هستند،اما یکی دو ماه دیگه بازارش خیلی شلوغ می شه،اگر از خرم آباد می خواهید جوجه سهره یا سهره تهیه کنید بهتره سری به این پرنده فروشی ها بزنید.
1-پرنده فروشی ققنوس آقای قبادی پرنده های خوبی داره اما قیمت سهره هاش هم به نسبت بالا است قبل از رفتن بهتره باهاش تماس بگیرید خیلی بد میاد در مغازه ولی پرنده های خوبی داره ،بخصوص قنار های خوبی داره بین میدان کیو و هنرستان خ 30 متری آقای قبادی شماره تلفن
09383847201
2-خیابان شهید دلفان روبروی خ رازی کنار آکواریوم آروانا جدیداً دو تا پرنده فروشی باز شده که قیمتهاشون بد نیست سهره هم معمولاً دارند طوطی و مینا و قناری ها شونم بدک نیست.متاسفانه تلفنی ندارم ازشون و تا جایی هم که می دونم بهتره بعد از ظهر ها بهشون سر بزنیدصبح ها معمولا نیستند
3-بازار پرنده فروش ها واقع در بازار روز خرم آبادهم که دیگه مرکز پرنده فروشهای شهره اما دو تا مغازه در ارتباط با سهره و قناری حرف اول را می زنند که چون کوچک هستند و همه کنار هم نمی دونم چه جور آدرس بدهم وقتی رفتید خودتون می بینید آقای بیرانوند و اسم اون یکی را هم نمی دانم ولی یک بالکن داخل مغازه اش داره که توری زده و پر از از پرنده کرده مشخصه
4-شاید این آخری بهترین جا واسه خریدن سهره و دانه باشه پرنده فروشی که در میدان سه سیک واقع شده بهترین سهره ها وطرقه ها و باکیفیت ترین دان و با قیمت مناسب میشه از اینجا تهیه کرد یه جورایی پاتوق بهترین سهره بازهای شهره بعضی روزها یه سهره هایی اونجا می بینی که جاتون خالی .. اما قناری های خوش نژاد کمتر داره بیشتر قناریهای رسمی وارزون ولی سهره هاش حرف نداره.شماره تلفن حاج احمد سوری 09169550234
با تشکر
۱۳۹۲/۰۴/۰۷، ۱۱:۲۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: payman3 ، hamed.k ، smm200002 ، 10reza10 ، theanimal
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #3
60 تومن؟خیلی گرون میدن
من خودم 40 تا سهره داشتم دادم متوسط 50 تومن بیشترش هم جوجه داده بودن
۱۳۹۲/۰۴/۰۸، ۰۱:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: smm200002
*
کاربر انجمن

کاردانی
سپاس‌ها: 1202
698 سپاس گرفته‌شده در 207 ارسال
ارسال: #4
در اراک هم از یک ماه پیش جوجه طرقه اومده بود.البته من و دوستانم خودمون رفتیم و از تو لونه آوردیم.الان هم کم کم داره دون خور میشه.اما جوجه سهره.از یک ماه پیش تو مناطق گرم خودم دیدم که سهره ها لونه اول را بزرگ کرده بودند.و الان مشغول لون دوم هستند.اما در بازار تازه یک هفته است که جوجه اومده و قیمتش هم 40 تومن هست
۱۳۹۲/۰۴/۰۸، ۰۵:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khoram22 ، smm200002 ، hidrane
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #5
کرمان واسه من خریدن 20
۱۳۹۲/۰۴/۰۸، ۱۰:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: smm200002 ، khoram22
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 650
552 سپاس گرفته‌شده در 249 ارسال
ارسال: #6
(۱۳۹۲/۰۴/۰۷، ۱۱:۲۲ ق.ظ)'khoram22' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی شهر ما خرم آباد جوجه سهره و طرقه تازه بازارش داره شروع میشه قیمتها هم متفاوته البته به نظرم فعلاً گرونه البته اساتید میدونن بهترین جوجه ها ،،جوجه های همین فصل هستند،اما یکی دو ماه دیگه بازارش خیلی شلوغ می شه،اگر از خرم آباد می خواهید جوجه سهره یا سهره تهیه کنید بهتره سری به این پرنده فروشی ها بزنید.
1-پرنده فروشی ققنوس آقای قبادی پرنده های خوبی داره اما قیمت سهره هاش هم به نسبت بالا است قبل از رفتن بهتره باهاش تماس بگیرید خیلی بد میاد در مغازه ولی پرنده های خوبی داره ،بخصوص قنار های خوبی داره بین میدان کیو و هنرستان خ 30 متری آقای قبادی شماره تلفن
09383847201
2-خیابان شهید دلفان روبروی خ رازی کنار آکواریوم آروانا جدیداً دو تا پرنده فروشی باز شده که قیمتهاشون بد نیست سهره هم معمولاً دارند طوطی و مینا و قناری ها شونم بدک نیست.متاسفانه تلفنی ندارم ازشون و تا جایی هم که می دونم بهتره بعد از ظهر ها بهشون سر بزنیدصبح ها معمولا نیستند
3-بازار پرنده فروش ها واقع در بازار روز خرم آبادهم که دیگه مرکز پرنده فروشهای شهره اما دو تا مغازه در ارتباط با سهره و قناری حرف اول را می زنند که چون کوچک هستند و همه کنار هم نمی دونم چه جور آدرس بدهم وقتی رفتید خودتون می بینید آقای بیرانوند و اسم اون یکی را هم نمی دانم ولی یک بالکن داخل مغازه اش داره که توری زده و پر از از پرنده کرده مشخصه
4-شاید این آخری بهترین جا واسه خریدن سهره و دانه باشه پرنده فروشی که در میدان سه سیک واقع شده بهترین سهره ها وطرقه ها و باکیفیت ترین دان و با قیمت مناسب میشه از اینجا تهیه کرد یه جورایی پاتوق بهترین سهره بازهای شهره بعضی روزها یه سهره هایی اونجا می بینی که جاتون خالی .. اما قناری های خوش نژاد کمتر داره بیشتر قناریهای رسمی وارزون ولی سهره هاش حرف نداره.شماره تلفن حاج احمد سوری 09169550234
با تشکر

درود
داداش اگه میشه یه قیمت سهره از همون پرنده فروشیهای پیش زید ابن علی برامون بگیر شاید اومدیم خرم آباد بخریم!
۱۳۹۲/۰۴/۰۹، ۰۳:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khoram22
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 67
44 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #7
جناب theanimal [b]عزیز به چشم [/b]این دفعه که رفتم قیمت دقیق هم میگیرم فعلا قیمتها خیلی مشخص نیست و هر روز یه قیمته اگه شد شماره تلفن اونایی را هم که نگذاشتم میگیرم براتون میزارم تا قیمتهای سهره را خودتونم بتونید تلفنی بگیرید. در ضمن اگر شما هم همین کار را برای ما وباقی بچه ها بکنی ممنون میشم یعنی معرفی پرنده فروشی های شهرتون و آدرسشون بقیه هم اینکار را بکنند خیلی عالی میشه . در ارتباط با سهره ،پرنده فروشی آقای سوری که معرفی کردم و گفتم بهترینه (در ارتباط با سهره)با پرنده فروشی های زید بن علی 3 دقیقه بیشتر فاصله نداره و داخل میدان سه سیک (بعد از بازار سنتی طلا فروش ها) قرار گرفته معلومه عشق قبلا کشوندت به آقا زید بن علی ما کوچیک هرچی سیره بازم هستیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۰۹، ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط khoram22.)
۱۳۹۲/۰۴/۰۹، ۰۷:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: smm200002 ، shahin20 ، theanimal ، محمدمهدی ، hamed MB
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #8
با سلام وخسته نباشید به همه عزیزان توجه کنید جوجه های سری اول زیاد برای زیر دهن مناسب نیستند معمولا برای جفت مناسب هستند که روشون کار کرد در مورد آدرسها ممنون از اطلاع رسانی  آقای سوری خودشون هم  دهن باز خوبی هستند  وقدیمی . تو شرق تهران اگر کسی جوجه خواست تا یک هفته ی دیگه  مغازه ای با یکی از دوستان میگیریم  تو سمت شرق تهران  خیابان نیرو هوایی برای جوجه بیان اونجا در خدمتیم  ساعت 5 به بعد  فقط مخصوص  جوجه سهره  سهره .وسهره قناری هست تا راه اندازی خبرش رو میدم   .در مورد قیمتها چند چیز رو در نظر بگیرید 1 عالی بودن جوجه که نمیشه قیمت گذاشت روش 2 منطقه ای که جوجه توش صید شده 3 خاطر جمع بودن اون یعنی از کی بخرید 4 نوبری اون معمولا تو این فصل اول نوبرونه ی اون هست  وهزینه های سنگین وجوجه کم علتش اینمیشه که بالا باشه ولی از دو هفته ی دیگه به طور چشم گیری پایین میاد اون وقت موقع خریدنه من خودم هیچ وقت تو این فصل جوجه نگرفتم فقط جوجه های دربند درود هست که مجبور میشیم بگیرم .چون زود تمام میشه .
۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۰۹:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khoram22 ، محمدمهدی ، 10reza10 ، smm200002 ، shams
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 147
116 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #9
تهران:

1-تهران-شهرری-خیابان فدائیان اسلام-پایین تر از سه راه ورامین -حد فاصل امامزاده عبدالله تا بیمارستان فیروز آبادی (6 تا پرنده فروشی خوب و منصف داره)

2-تهران -شهرری-بلوار قدس -(2پرنده فروشی)

3-تهران افسریه-15متری دوم-خ 43-پلاک 122 

۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۱۲:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: payman3 ، 10reza10 ، mojtaba_Torghe ، rrgghh
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #10
(۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۱۲:۵۸ ب.ظ)'smm200002' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
'smm200002' pid='29872' dateline='1372757337'
نقل قول: تهران:

1-تهران-شهرری-خیابان فدائیان اسلام-پایین تر از سه راه ورامین -حد فاصل امامزاده عبدالله تا بیمارستان فیروز آبادی (6 تا پرنده فروشی خوب و منصف داره)

2-تهران -شهرری-بلوار قدس -(2پرنده فروشی)

3-تهران افسریه-15متری دوم-خ 43-پلاک 122 

دوست عزیز شهر ری بغل بیمارستان حاج داوود اگه واستون امکان داره یه قیمت هم بگیر چون من نقله مکان کردم به مازندران
ببینید جوجه گلبسر هم داره
سپاس
۱۳۹۲/۰۴/۱۱، ۰۶:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان