زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۲:۳۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تشخيص نژاد اين قناري

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 36
190 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #1
تشخیص نژاد این قناری !
با سلام به دوستان عزیز . راستش من این نژاد قناری که هم عکسش و تو کنترل پنل آپلود کردم و هم اینچا گذاشتم و خیلی دوس دارم ولی نمیدونم نژادش چیه و از کجا میشه تهیه اش کرد ! میشه راهنماییم کنین؟ ممنونم !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۰/۰۲/۱۸، ۰۸:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: vahid babayi
صفحه 6 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 26
10 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #51
تعیین نژاد
سلام دوستان یه قناری دارم لطفا نژادشو بگن اونا که بلدن

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۶:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #52
RE: تعیین نژاد لطفا
سلام
همونی نیست که از حیاط گرفتی؟؟؟؟؟؟
:a (18):
۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۷:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 26
10 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #53
(۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۷:۲۲ ب.ظ)برف زمستان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همونی نیست که از حیاط گرفتی؟؟؟؟؟؟
:a (18):

آره همونه من تخم کتون بش میدم و یه چیز دیگه که میگن هفت تا تخم با هم مخلوطه
میوه هم بش میدم ، به نظر شما نژادش چیه ؟؟ بش چی بدم بخوره بهتره
بابا سایتتون حرف نداره

۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۰۷:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #54
به بخش تغذیه مراجعه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۰/۰۵/۰۳، ۱۱:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: 30morgh ، vahid babayi
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 23
45 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #55
تشخيص نژاد قناري
سلام ودرود به اساتيد محترم من اين قناري دو روز پيش خريدم وقتي ديدمش عاشقش شدم رنگ زيباي داره و صداي خيلي زيبا صداش با رسمي فرق ميكنه پرنده فروش ميگه نژاد گوپي خارجي هست نظره اساتيد چي هست؟ قيمته كه خريدمش 100 تومن

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۳:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh1363 ، vahid babayi
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 196
198 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #56
RE: تشخيص نژاد قناري
سلام دوست عزیز مبارکت باشه خیلی خوشگله.من فکر کردم لیزارد هستش ولی رنگش در هم داره نفهمیدم خیلی شبیه رسمی (ساده) هستش.موفق باشی دوست عزیز(من بعضی موقع ها پرنده ای خریدم که فقط دوستش داشتم به قول معروف دلم برده وهیچ وقت پیگیری نکردم واسه قیمت وچیزای دیگه چون دوستش داشتم)پرنده شما هم پرنده ی ناز وخوشگلی.جسارت منو ببخشید من سوالی پرسیدم که جوابش از اساتید گرفتم چون دوست داشتم نژاد قناریتونو بشناسم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۶/۱۶، ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط yory.)
۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۵:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #57
(۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۳:۳۷ ب.ظ)gogo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود به اساتيد محترم من اين قناري دو روز پيش خريدم وقتي ديدمش عاشقش شدم رنگ زيباي داره و صداي خيلي زيبا صداش با رسمي فرق ميكنه پرنده فروش ميگه نژاد گوپي خارجي هست نظره اساتيد چي هست؟ قيمته كه خريدمش 100 تومن

باسلام

من که تاحالا همچین اسمی رو توی قنار ها نشنیدم ولی توی ماهی های آکواریومی ماهی گوپی داریم .بعضی اوقات از ترکیب قناری های معمولی جوجه های کمیابی بوجود میاد که طبیعتا بخاطر نادر بودنشون گرون هم هستن من خودم پارسال یه سرخ با یه نر ابلغ سرخ انداختم که دوتا جوجه داد که میگفتن بهشون میگن نقره ای و دونه 100 خریدنشون مثل عکس هایی که گذاشتم و احتمالا مال شما هم از همین نوع باشه.

موفق باشید

بندانگشتی (ها)

امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۵:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی ، vahid babayi
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 23
45 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #58
دوست عزيز شما ميگيد رسمي معمولي هست من خود قناري رسمي دارم اما اين جوسش يا هكلش دو برابر رسمي هست آواز خواندنش با رسمي فرق ميكنه رنگش سرخ و نقره ي هست
۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۵:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 25
40 سپاس گرفته‌شده در 18 ارسال
ارسال: #59
سلام.
منم با نظر اقا حمید موافقم.اخه کلی کتاب قناری زیر و رو کردم تا حالا اما اسم گوپی به گوشم نخورده.گوپی اسم یه نوع ماهی آکواریومی که اتفاقا خیلی هم زیباست و من خودم یه 20 تایی ازشون دارم.
منم فکر میکنم که این قناری از ترکیب قناری های معمولی بوجود اومده.
۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۵:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 320
767 سپاس گرفته‌شده در 103 ارسال
ارسال: #60
نظر دوستان درسته نژادی به نام گوپی در قناری نداریم منم اسم گوپی رو در مورد ماهی شنیدم...بیشتر به رسمی معمولی میخوره و قیمتش هم بهه نظر من خیلی کمتر از 100 تومنه
(۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۵:۲۳ ب.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۳:۳۷ ب.ظ)gogo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام

من که تاحالا همچین اسمی رو توی قنار ها نشنیدم ولی توی ماهی های آکواریومی ماهی گوپی داریم .بعضی اوقات از ترکیب قناری های معمولی جوجه های کمیابی بوجود میاد که طبیعتا بخاطر نادر بودنشون گرون هم هستن من خودم پارسال یه سرخ با یه نر ابلغ سرخ انداختم که دوتا جوجه داد که میگفتن بهشون میگن نقره ای و دونه 100 خریدنشون مثل عکس هایی که گذاشتم و احتمالا مال شما هم از همین نوع باشه.

موفق باشید

این قناریا با قناری دوستمون قابل مقایسه نیست...اون بیشتر به رسمی معمولی میخوره تا اینا..
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط کلوب قناری گیلان.)
۱۳۹۰/۰۶/۱۵، ۰۶:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان