زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۱۲:۱۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

سهره بی دم!

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
سهره بی دم!
آقا با عرض سلام خسنه نیاشید،دوستان یکی ار دوستان من 2 تا جوجه سهره خریداری کرده بوده بنا به دلایل خودش میگفت مادرش خانواده این چیزا... نمیتونه نگه داره داد به ما! بار اوله سهره نگه میدارم چندتا سوال داشتم
چندتا چیز عجیب هست تو این جوجه ها یکی اینکه دوسته من میگفت کسی که بهش این جوجه هارو داده گفته اینا 6 ماهن! 6 ماهه مگه جوجه میشه آخه! سایزشون کوچیکه نمیدونم کدوم نره کدوم ماده یکیشون چاقه دم نداره حتی چیزیم نمیبینم که داره در میاد! یکیشونم نه صورته سرخی داره مویه سرش هنوز کمه نریخته چیزی ولی کمه پر نیست!احساس میکنم سنشون خیلی کمتر از این حرفاس! یکی دیگم اونی که صورت سرخی نداره باله سمت چپش آویزونه! ماشالا نمیدونم فروشنده چپونده به این رفیقه ما یا اینکه این چیزا طبیعیه!
خلاصه از اونجایی که من ترجیح میدم اگرم پرنده مشکلی داره بازم نگهداری کنم ازش،دلم نمیاد به هر حال وقتی رسیده دسته من باید هواشو داشته باشم، می خواستم یه مقدار راهنماییم کنید که اینا اولن دقیقا سنشون چه قدره؟ این دم این بابا در میاد آیا؟ رو مخمه این قضیه،بعد بال اون یکی مشکلی براش ایجاد نمیکنه؟ با تشکر
۱۳۹۳/۰۸/۰۱، ۰۷:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
**
عضویت ویژه

m.s
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1506
287 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #2
RE: سهره بی دم!
سلام اگه صورتشان گل نیانداخته که احتمالا جوجه اند و باید برن تو لک تا گل صورتشان پرشود 
به شما توصیه میکنم که قسمت همه‌چیز درباره تولک سهره جوجه سهره رو مطالعه کنید. واکه گل صورتشان پر شده و ریزه خونی میکنه احتمال زیاد نر هستش برای تشخیص جنسیت هم قسمت تشخیص جنسیت سهره رو ازبخش سهره مطالعه کنیین
۱۳۹۳/۰۸/۰۲، ۰۱:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان