زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۴:۰۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس قناری های نمایشگاه قم خرداد92

*
کاربر انجمن

دکتری
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 57
351 سپاس گرفته‌شده در 69 ارسال
ارسال: #1
عکس قناری های نمایشگاه قم خرداد92
با سلام و عرض احترام
امروز رفته بودم نمایشگاه قناری قم که طبق فرمایش مدیر محترم انجمن چندتا عکس از قناری ها گرفتم ولی چون هم خیلی زیاد شلوغ بود هم با گوشی موبایل گرفتم از بابت کیفیت پوزش میطلبم.
نکته ای که خیلی جلب توجه میکرد تو نمایشگاه قیمت بالای پرنده ها بود مثلا یه سهره بخون بود میگفت یک میلیون یا یه جوجه دو ماهه کشیده بلند بود میگفت چهار میلیون.

این همون جوجه چهار میلیونی هستش

۱۳۹۲/۰۳/۰۳، ۰۹:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 1100
590 سپاس گرفته‌شده در 110 ارسال
ارسال: #21
RE: عکس قناری های نمایشگاه قم خرداد92
در حضور اساتید جسارت میکنم که نظر میدم ولی فک نکنم این حیوون اینقدی که گفته شد بیارزه !!!!
امیر جان از لطفت ممنونم , شما اطلاع داری که طول دم این حیوون چند سانته ؟ 

۱۳۹۲/۰۳/۱۲، ۰۷:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #22
اقا مجید من همین عکس رو دارم اطلاعی از اندازه دم ندارم  و مسلما من نمیتونم نظر بدم فقط چیزایی که شنیدم رو عرض میکنم
این قناری ها متعلق به اقای روستا پیشه از قم بوده و خیلی آدم معروفی تو این حرفه هستش  همه قناری بازای حرفه ای میشناسنش قناریهاشو تو هوا میزنن اصلا قصد فروش این رو نداشته وفقط برای نمایش آورده بوده چون اصرار کرده اون هم یه قیمتی گذاشته.
ولی ندیدم اقای موسوی و نوید از این قناری ایرادی بگیرن و شاید اصلا ایرادی نداره. 
نکته جالبی که وجود داره اینکه پدر و مادر این قناری متعلق به آقای باقر مرادی از همدان بوده انگار کل رسمی بلند های ایران فامیل های قناری ایشون هستند!
در کل در مورد قیمت باید بگم قیمت قناری رسمی بلند هم مثل بازیکنای فوتبال ما شده انقد که میگن نمی ارزن ولی با حرف و حدیث و شایعه قیمتش رفته بالا! اینو هم باید در نظر بگیریم که این یک سرمایه گذاری هست و بعدها چند برابر این مبلغ رو سود میکنند.
جای اقا نوید که تو انجمن خالیه ولی جناب برف زمستان میتون بهتر نظر بدن.
۱۳۹۲/۰۳/۱۲، ۰۸:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #23
سلام دوستان
امیر محمدی عزیز من هم این قناری را توی نت دیدم متاسفانه  من صبح جمعه به نیت نمایشگاه از اصفهان راه افتادم ولی به اصرار خانواده و همراهان سر از خونه باغهای گلابگیری قمصر کاشان دراوردم...عکس به من میگه سیر تکاملی سیمرغ افسانه ای ذهن عشق بازای ایرانی را پایانی نیست...وقتی این جوجه سه ماهه این استیل و پر و سایز کلی بالای 22 سانت را داره فقط میشه به پرورش دهنده اش آفرین گفت...من آقای روستا پیشه را یکبار توی نمایشگاههای قبلی از نزدیک دیدم مطمئنا هزینه  زیادی کرده و زحمت زیادی کشیده..اما بهترین تعریف را خودت کردی( قناری هم مثل فوتبالیستهای وطنی) هر چیزی که توی مملکت ما طرفدارانی  عاشق داره کنارش دلالی و بورس بازی و  چیزای دیگه هم  میاد  ... یادمون باشه همونطور که آقای پژمان عزیز توی تایپیک مشابه گفتن  این قناری وقتی ازش با این قیمتها یاد میشه که دست ادمای خاص خودشه..  درسته من و شما پرنده تو این کلاس نداریم ولی پرنده های سطح خودمون هم اگه دست اقای مرادی و روستا پیشه  و چند تا دیگه باشه برای خودشون اسم و رسم دار میشن..و شاید یه دلیل این قیمتهای  نجومی انحصار طلبی  و ترس از تکثیر   توسط رقبای دیگه و زیاد شدن دست باشه  ...امیدوارم نوید عزیز و دوستان دیگه هم نظر بدن
شاد باشین.. ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۳/۱۳، ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط برف زمستان.)
۱۳۹۲/۰۳/۱۳، ۰۸:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کاردانی
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 1202
698 سپاس گرفته‌شده در 207 ارسال
ارسال: #24
سلام به همه
با احترام به آقا امیر
آقای روستا پیشه ساکن آبیک قزوین هستند و تو کار پرورش جیبر میباشند.
نمیدانم شما کدام روستا پیشه را میفرمایید ولی من سال قبل آقای روستا پیشه را از نزدیک در نمایشگاه قم دیدم که اتفاقا چند تا از جوجه های خود را برای فروش آورده بودند که همان بیرون از نمایشگاه فروش رفته بود و فرد دیگری در نمایشگاه به قیمت بالاتری برای فروش گذاشته بودند.
۱۳۹۲/۰۳/۱۳، ۱۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 662
29 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #25
با سلام
تاريخ نمايشگاه قناري قم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۱۰:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #26
سلام
لينك غيرفعاله!

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۱۰:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق
سپاس‌ها: 662
29 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #27
با سلام 
تاريخ نمايشگاه قم 
26 اريبهشت 93
مكان فرودگاه بين الملي قم
با مديريت
قدسي       9123512954
لطفي    9126520116
۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۱۰:۴۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ali ebadi ، رضا کریمی
*
کاربر انجمن

د
سپاس‌ها: 188
166 سپاس گرفته‌شده در 66 ارسال
ارسال: #28
(۱۳۹۲/۰۳/۰۵، ۱۲:۱۶ ب.ظ)'TURK' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
بنده هم در نمایشگاه قم بودم ولی اکثر پرنده ها مسن وجوجه زیادی ازشون کشیده بودند و قیمتها خیلی بالا بود تکی هم فروش نداشتند انگار همشون هماهنگ شده بودند که قیمتها رو بالا نگه دارند،نسبت جوجه به پرنده مسن 1به 10 بود
جوجه گلاستر:درهم 150،000 -جوجه رسمی 1الی 2میلیون- جوجه جیبر 500،000 - یه سر:500،000
پرنده بالغ
رسمی:1الی 10 میلیون - گلاستر 300،000 - جیبر 1الی 2 میلیون - فری 2الی 5 میلیون - معولی 70،000
اینها فقط قیمت عمده بود وتکی رو بیشتر از دو برابر قیمتها میگفتندو شاید تو قفسی که ده تا پرنده بود 3 تاش خوب بود

با سلام خدمت دوستان عزیز.با این قیمتهایی که شما از نمایشگاه آوردید ، واقعا من قناریام را مفت برای فروش گذاشتم.جیبر های یکسر سفید و درصد دار را جفتی700 و رسمی سوپرهای درجه یک و کاککلی را هم جفتی 570 گفتم.

۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۰۸:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 30
13 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #29
دوستان بنده نمیتونم عکس ها رو ببینم اگر امکان داره تغیر بدین متشکر
۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۰۸:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #30
(۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۰۸:۵۶ ب.ظ)'masoud69' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بنده نمیتونم عکس ها رو ببینم اگر امکان داره تغیر بدین متشکر

سلام
اگه منظورتون ارسال اوله لینک ها حذف شدن  
اگه اقا محسن لطف کنن از قسمت اپلود سایت خودمون استفاده کنن ودوباره اپلود کنن ممنون میشیم
سپاس

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۱۱:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان