زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۹:۰۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

عکس قناری های نمایشگاه قم خرداد92

*
کاربر انجمن

دکتری
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 57
351 سپاس گرفته‌شده در 69 ارسال
ارسال: #1
عکس قناری های نمایشگاه قم خرداد92
با سلام و عرض احترام
امروز رفته بودم نمایشگاه قناری قم که طبق فرمایش مدیر محترم انجمن چندتا عکس از قناری ها گرفتم ولی چون هم خیلی زیاد شلوغ بود هم با گوشی موبایل گرفتم از بابت کیفیت پوزش میطلبم.
نکته ای که خیلی جلب توجه میکرد تو نمایشگاه قیمت بالای پرنده ها بود مثلا یه سهره بخون بود میگفت یک میلیون یا یه جوجه دو ماهه کشیده بلند بود میگفت چهار میلیون.

این همون جوجه چهار میلیونی هستش

۱۳۹۲/۰۳/۰۳، ۰۹:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #31
RE: عکس قناری های نمایشگاه قم خرداد92
(۱۳۹۳/۰۲/۰۲، ۰۸:۰۰ ب.ظ)'رحمانی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۲/۰۳/۰۵، ۱۲:۱۶ ب.ظ)'TURK' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
بنده هم در نمایشگاه قم بودم ولی اکثر پرنده ها مسن وجوجه زیادی ازشون کشیده بودند و قیمتها خیلی بالا بود تکی هم فروش نداشتند انگار همشون هماهنگ شده بودند که قیمتها رو بالا نگه دارند،نسبت جوجه به پرنده مسن 1به 10 بود
جوجه گلاستر:درهم 150،000 -جوجه رسمی 1الی 2میلیون- جوجه جیبر 500،000 - یه سر:500،000
پرنده بالغ
رسمی:1الی 10 میلیون - گلاستر 300،000 - جیبر 1الی 2 میلیون - فری 2الی 5 میلیون - معولی 70،000
اینها فقط قیمت عمده بود وتکی رو بیشتر از دو برابر قیمتها میگفتندو شاید تو قفسی که ده تا پرنده بود 3 تاش خوب بود

با سلام خدمت دوستان عزیز.با این قیمتهایی که شما از نمایشگاه آوردید ، واقعا من قناریام را مفت برای فروش گذاشتم.جیبر های یکسر سفید و درصد دار را جفتی700 و رسمی سوپرهای درجه یک و کاککلی را هم جفتی 570 گفتم.

سلام
آقاي رحماني عزيز ببخشيد كه اينجوري ميگم..اينا يه قيمت گذاشتن براي نفروختن. به اسم نمايشگاه سر بنده هاي خدا كلاه ميزارن .شما ناراحت نباش كه انصاف داري خدا به قناري هات بركت بده.يكسرهاي سفيد وطلائيت را كمتراز جفتي 800  وسوپر ها را اگر درشت هستند كمتر از جفتي 500 نده.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۰۳، ۰۶:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان