زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۹، ۱۲:۱۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناریهای من

*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 126
119 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #1
قناریهای من
                                سلام دوستان اینا بچه های من هستند چند روزی چون خودم بالای سرشون نبودم ضعیف شدن امیدوارم که دوستان هم 1 نظر بدن و هم کمکم کنن در مورد تغذیه و تقویتشون
با احترام و تشکر
البته بر اثر شپشک ضعیف شدن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۲۶، ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط mohammad ghadri.)
۱۳۹۰/۱۰/۲۶، ۱۱:۵۷ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: khalili ، saeednikzad ، Mehdi_Sari ، hesam-63 ، hamid@line ، parsa ، sasy111
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #21
RE: قناریهای من
(۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۱:۱۳ ق.ظ)mohammad ghadri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخام اگه بشه ماده سفید آهویی که عکسشو گذاشتم باهاش جفت کنم آخه استیلش تقریبا مثل خود کاکلیه هست.ماده خوبیه 5تخمه هم هست.نظرتون درمورد جفت کردنشون چیه؟
با سلام
با این شرایطی که الان دارند جفت نکنی بهتره به تغذیشون برس اسفند ماه اگه وضعیتشون بهتر بود جفتشون کن در کل تقویتشون کن بعد جفتشون کن بازم نظر با خودته و قناری کاکلیت رو با یکسر جیبر بدون کاکل جفت کنی بهتره و در ضمن از بین بردن شپشک بطور کامل کار راحتی نیست زمان بر است و باید از رفتار پرنده بررسی شود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط nazmi.)
۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۰۱:۵۱ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 126
119 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #22
RE: قناریهای من
منم منظورم حالا نبودجناب nazmi الان که خیلی ضعیف هستند
میشه کمکم کنید در مورد از بین بردن شپشک؟قطره پشت گردنی شپشک رو هر چند وقت وچه مقدار باید استفاده کنم؟
با احترلم
۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۰۷:۱۲ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان