زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۳:۲۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناری جدید

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 994
170 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #1
قناری جدید
با عرض سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی.من میخواستم یه قناری نر که عکسش رو گذاشتم بخرم. که طبق گفته فروشندش نر هستش و جوجه امساله. می خواستم نظر اساتید و دوستان رو نسبط به این قناری و قیمتش بدونم.نژاد این قناری چیه؟ (شما به این نوع قناری با این رنگ چی میگید؟). خیلی ممنون.(به خاطر کیفیت عکس ها ببخشید)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۰۶، ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط shahin20.)
۱۳۹۱/۱۰/۰۶، ۰۹:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #2
RE: قناری جدید
سلام
قیمت پیشنهادی من 70 هزار تومان هستش.
موفق باشید.
۱۳۹۱/۱۰/۰۶، ۰۹:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahin20 ، عمادذر ، sina2009
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 285
117 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #3
باسلام

بنظر میرسه طلایی باشه . چون جوجه هست و امسال کار نمیده درصورتی که سالم باشه از نظر من 50 تومن ارزش داره . موفق باشی
۱۳۹۱/۱۰/۰۶، ۱۰:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahin20
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #4
سلام
به نظر من اگر از نزديك كه شما مي بينيد خوب مست و سرحال باشد حداكثر همان هفتاد هزار تومان مي ارزد.البته يكي از نارفيقان من زحمت كشيد يك قناري نر از اين كمي پر رنگ تر به من داد90 من هم توي رودر بايستي گير افتادم وخريدمش.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۰/۰۷، ۰۸:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahin20
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 46
3 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #5
سلام دوستان وقت به خیر ببخشید من بلد نبودم عکسارو تو سایت اپلود کنم لینک گذاشتم لطفا نزاد این قناریرو واسم بگین بگیدجفتش چقدر می ارزه

۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۱:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 9
سپاس‌ها: 1306
607 سپاس گرفته‌شده در 229 ارسال
ارسال: #6

رسمی ، حد اکثر جفتی 100 هزار تومان
۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۱۲:۴۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، nazmi
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۱:۲۴ ب.ظ)majid gholami نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقت به خیر ببخشید من بلد نبودم عکسارو تو سایت اپلود کنم لینک گذاشتم لطفا نزاد این قناریرو واسم بگین بگیدجفتش چقدر می ارزه

دوست عزيز لطفا عكس ها را از طريق پرشين گيگ در سايت قرار دهيد.
قناريهاي شما رسمي هستند از نظر قيمت هم همان كه DRaiush عزيز گفتن.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۰۷:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line ، DRaiush
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #8
(۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۱:۲۴ ب.ظ)majid gholami نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام

دارچینی رسمیه من هم با قیمتی که دوستمون گفتن موافقم

موفق باشید

:basa (75):

(۱۳۹۱/۱۰/۰۶، ۰۹:۰۴ ب.ظ)shahin20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی.من میخواستم یه قناری نر که عکسش رو گذاشتم بخرم. که طبق گفته فروشندش نر هستش و جوجه امساله. می خواستم نظر اساتید و دوستان رو نسبط به این قناری و قیمتش بدونم.نژاد این قناری چیه؟ (شما به این نوع قناری با این رنگ چی میگید؟). خیلی ممنون.(به خاطر کیفیت عکس ها ببخشید)

باسلام

نژاد رسیمه،رنگش پرتقالی و اگه مست بخونه همون حدود 70 تا 80 فی میخوره البته خوش رنگه و میشه گفت رنگیه که روی بورس و خوش بخره.

موفق باشی

:basa (92):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط hamid@line.)
۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۱۱:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahin20 ، DRaiush
*
کاربر انجمن

كارداني
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #9
سلام
سمت راستي كه بيشتر به آهويي ميخورهسمت چپيم كه چغندريه از فضله هاشم معلومه كه رنگ دونه بهش دادن تا رنگ پربشه
به نظر من دوتا رو هم 150 تا 200 مي ارزه
۱۳۹۱/۱۱/۰۸، ۱۲:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 994
170 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #10
با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی. بنده هفته پیش یه قناری نر جوان که چند روزی هست شروع به خوندن کرده به قیمت 60تومن خریدم.میخواستم نظر دوستان رو بدونم. خیلی ممنونم.:basa (159)::basa (135):

۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۲:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان