زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۱۰:۳۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مدت اموزش جوجه سهره قناری

*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
مدت اموزش جوجه سهره قناری
سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم

من جوجه سهره قناری دارم که از تیرماه زیر دهن اوستاش بوده و الان مست شده و همه دهن هارو گرفته.فقط ردیف خوندن و تفکیک کردن دهناش مونده.البته اوستاش یک ماه تو لک بوده و الان شروع کرده خوندن.

سئوال من از اساتید این هست که زمان مناسب تک کردن این جوجه کی هست ؟جوجه حدودا7 ماهشه.ضمنا اوستاشم سهره قناریه

ممنون[/size]
۱۳۹۱/۰۸/۲۵، ۰۸:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #2
RE: مدت اموزش جوجه سهره قناری
با سلام خدمت مازیار عزیز داداش معمولا پرنده مست میشه یعنی همه چیز خوب پیش رفته یعنی دهن هایی رو که باید یاد میگرفته رو گرفته حالا هر چه بیشتر زیر دهن باشه اشراف پرنده بیشتر میشه دوم لحن خوندنش خوب میشه یه سری نتهارو میزنه ولی نه با اون زنگی که اوستا میزنه پس بزار تا یک سالگی پیشه اوستاش باشه ولک ساله اول رو هم همین طور بعد میشه بگی یه اوستا داری در مورد ردیف خوندن وتفکیک دهنها همه جوجه های زیر دهن کتابی نمیخونن یعنی از اون جوجه ها به هر کسی نمیدن البته جسارت نباشه یا اگه هم بدن با قیمت نجومی دلیلش هم اینه که هر کسی داره جوجه میکشه و به کیفیت توجه نمیکنه افراد با تجربه و خبره مهو شدن تو این جماعت .تاپرندت سال رو نگذرانده روش حساب نکن.در ضمن مواظب اوستا باش چون تو لکه یه موقع جوجه خرابش نکنه
۱۳۹۱/۰۸/۲۷، ۱۱:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان