زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۳:۴۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ورم روده سهره

*
کاربر انجمن

.
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 49
135 سپاس گرفته‌شده در 35 ارسال
ارسال: #1
ورم روده سهره
سلام به دوستان ، من يه سهره دهن دار دارم كه واقعآ دوسش دارم ولي نزديك هفت هشت ماهه كه ورم روده گرفته هر دارويي هم بهش دادم اما خوب نشود اگه كسي ميدونه كه چه دارويي خوبه و ضرر هم نداشته باشه معرفي كنه ممنون ميشم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۰۱، ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط 4444hhhh.)
۱۳۹۱/۰۹/۱۵، ۰۶:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Ali Reza Ark
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 39
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #41
RE: ورم روده سهره
درودبر همه اساتید.حدود ده روزی بود که سهرم از تحرکش کم میشد روزبروز. تااینکه سه روز پیش یه کتفش گیر کرد به قفس و زخمی شد.وپرهای اون قسمت وزیربالوبرای ترمیم کند.بالش یکم اویزونه،البته بعضی وقتا صافشم میکنه.ماسه وکف دریا وکمی نمک براش گذاشتم.هفته ای سه تاچهار بارحموم.وسبزیجاتو بغیر از کاهوحذف کردم.چون امروز که به قفس قناری منتقلش کردم،دیدم رودش کمی حالت متورم ورنگ چرک داشت.پاهاش سفیده و1/4نوکش سیاست.غذاشم شاهدونه وتخم کاهو وکاسنی باکمی خرفه کردم.ایا اقدامات بنده صحیح بوده؟چقد طول میکشه تاپرش خوب شه ومیشه برای برج بعد جفت بندازم.راستی ویتالین ومترونیدازول بادوره جداگانه بهش دادم وچون پراشو کنده بود کمی مرمرشک روزانه میدم وجاشو گرم میکنم.خاهش میکنم زودتر راهنمایی بفرمایید.چون کم تحرکه وخودشو پف میکنه مثل زمان بعداز حموم یا زمان سرما.سپاسگذارم تورو خدا میترسم بمیره
محمد جان با سلام وسپاس بابت زحمات بی منتتون،ولی باید بگم این سایت قبلا بمانند یک دکه بودبا مخاطبین خاص عاشق.ولی حالا بمانند فروشگاه زنجیره ای ای شده که فرصتی برای مخاطبین عام نداره.البته این نظر شخصیه بندست.بااینکه سایتتون جامع هست ولی برخی مسسائل مانند پراکندگی نظرات که یکیشه باعث سردرگمی مخاطب میشود واینگونه با ازمون وخطا فرد سلامت پرندگانش را بخطر میاندازد.اینم بگم تشکربرای زحماتتون کلمه ناچیزیه.سپاس
۱۳۹۷/۰۱/۲۴، ۰۴:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #42
سلام اینجا قبل از اینکه تلگرام و واتس آپ به وجود بیاد یه سایت چت گروهی بود .افراد نظرات خودشون را می گفتن. حالا شنونده هم با شناختی که پیدا می کرد خودش می فهمید باید به کدام نظر عمل کنه. شما هم لطا سوالات خودت را در قسمت های مرتبط بپرس 
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۷/۰۱/۲۶، ۰۲:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #43
(۱۳۹۷/۰۱/۲۴، ۰۴:۱۸ ب.ظ)شهرام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درودبر همه اساتید.حدود ده روزی بود که سهرم از تحرکش کم میشد روزبروز. تااینکه سه روز پیش یه کتفش گیر کرد به قفس و زخمی شد.وپرهای اون قسمت وزیربالوبرای ترمیم کند.بالش یکم اویزونه،البته بعضی وقتا صافشم میکنه.ماسه وکف دریا وکمی نمک براش گذاشتم.هفته ای سه تاچهار بارحموم.وسبزیجاتو بغیر از کاهوحذف کردم.چون امروز که به قفس قناری منتقلش کردم،دیدم رودش کمی حالت متورم ورنگ چرک داشت.پاهاش سفیده و1/4نوکش سیاست.غذاشم شاهدونه وتخم کاهو وکاسنی باکمی خرفه کردم.ایا اقدامات بنده صحیح بوده؟چقد طول میکشه تاپرش خوب شه ومیشه برای برج بعد جفت بندازم.راستی ویتالین ومترونیدازول بادوره جداگانه بهش دادم وچون پراشو کنده بود کمی مرمرشک روزانه میدم وجاشو گرم میکنم.خاهش میکنم زودتر راهنمایی بفرمایید.چون کم تحرکه وخودشو پف میکنه مثل زمان بعداز حموم یا زمان سرما.سپاسگذارم تورو خدا میترسم بمیره

محمد جان با سلام وسپاس بابت زحمات بی منتتون،ولی باید بگم این سایت قبلا بمانند یک دکه بودبا مخاطبین خاص عاشق.ولی حالا بمانند فروشگاه زنجیره ای ای شده که فرصتی برای مخاطبین عام نداره.البته این نظر شخصیه بندست.بااینکه سایتتون جامع هست ولی برخی مسسائل مانند پراکندگی نظرات که یکیشه باعث سردرگمی مخاطب میشود واینگونه با  ازمون وخطا فرد سلامت پرندگانش را بخطر میاندازد.اینم بگم تشکربرای زحماتتون کلمه ناچیزیه.سپاس

این دون هایی که شما استفاده می کنی برای پرندت باعث لک خوردن میشه.اگر رودش ورم داره باید علت ورم را پیدا کرد. نمیشه همین طوری گفت دارو چی براش خوبه.عکس شکم و فضله تازه و تکی بذار تا بگم . 
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۷/۰۱/۲۶، ۰۳:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان