زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۱:۰۵ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

کبودی و درد شدید پای بلبل خرما

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
کبودی و درد شدید پای بلبل خرما
سلام صبح بخیر خواهش میکنم جواب من رو بدین
من دو ساله یه بلبل خرما دارم که تو خونه بیرون قفس و آزاده . یه ماه پیش یه پاش رو مدام میگرفت بالا که معلوم بود درد داره از داروخانه دامپزشکی پماد پروکسیکام گرفتم زدم تاثیری نداشت الان نزدیک دو هفته س همون پاش کبود و قرمز شده و پوسته پوسته میشه که با نوکش میکنه و پاش داغه و اصلا نمیتونه وایسته مدام میشینه . بردم دانشگاه دامپزشکی گفت شاید شکسته باشه رادیولوژی گفت چون کوچلو ممکنه موقع عکس گرفتن بترسه و بمیره که عکس نگرفتیم دکتر کلسیم داد که یه هفته توی آبش میرزیم ولی الان دو روزه مدفوعش آبکی شده . میترسم عفونت باشه . کمکم کنین خواهشا سریع بهم جواب بدین . ممنون
چرا جواب من رو نمیدین

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۷/۱۴، ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط 57001.)
۱۳۹۰/۰۷/۱۴، ۰۸:۳۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 7
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #41
RE: تاپيك جامع بيماري هاي پاي بلبل خرما
(۱۳۹۶/۰۳/۰۸، ۰۷:۱۷ ق.ظ)محمدمهدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اين پاش عفونت شديد داره. بهتره كه از يك آنتي بيوتيك خوراكي براش به مدت 5روز استفاده كنيد.پاش را اصلا چرب نكنيد تا زخم خشك بشه.

ممنون از راهنمايي شما ، ميخواستم بپرسم فكر ميكنيد نفس نفس زدنش براي دردي هست كه در پاش داره؟ بمدت ٨ روز آنتي بيوتيك دادم ٤ روز به يك آنتي بيوتيك مقاوم بود ٤ روز ديگه آنتي بيوتيكش رو تحت نظر دامپزشك تغيير دادم ، در حال حاضر كمي بهتر هست ، پماد ام سي استفاده نكنم ؟ كبدش در عكس مشخص بود؟
۱۳۹۶/۰۳/۰۸، ۱۰:۴۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #42
(۱۳۹۶/۰۳/۰۸، ۰۷:۱۷ ق.ظ)محمدمهدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اين پاش عفونت شديد داره. بهتره كه از يك آنتي بيوتيك خوراكي براش به مدت 5روز استفاده كنيد.پاش را اصلا چرب نكنيد تا زخم خشك بشه.

امروز روي دستم نشسته بود حرارت شديدي رو از كف پاهاش احساس كردم ممكنه گرميش هم شده باشه ؟ ممنون
۱۳۹۶/۰۳/۰۸، ۰۶:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #43
دوستان تقاضا دارم لطفا جواب بديد وضعيت پاي پرندم خيلي وخيم شده چند روز پماد ام سي و تتراسايكلين نزدم كه اين زخم خشك بشه ورم پا خيلي بيشتر هم شده جوري كه پا به سمت چپ كج شده / با توجه به عكس / لطفا بگيد چيكار كنم از قرص آنتي بيوتيك در آب هم استفاده ميشه اما تاثيري نميبينم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۶/۰۳/۱۲، ۰۲:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #44
دوستان يعني كسي نيست راهنمايي كنه؟