زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۱۰:۱۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

قناریهامو جدا کنم یا نه؟

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 12
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #1
قناریهامو جدا کنم یا نه؟
سلام به همگی دوستان
من یه جفت قناری داشتم که یه هفته از هم جدا بودن و داشتم باهم اشناشون میکردم و در عین حال تقویت
بعد از یه هفته به گمان خودم فکر کردم اماده شدن انداختم پیش هم ولی الان چهار روزی میشه جفت نخوردن اصلا دعوا نمیکنن بعضی وقتا هم به هم نوک میدن وقتی هم یه لحظه خواسنم جداشون کنم همدیگرو بشدت صدا میکردن ( انگار باهم دوستن نه جفت!)
حالا موندم چیکار کنم جداشون کنم؟ یا انقد بذارم پیش هم بمونن شاید جفت بخورن؟ یا اصلا مادمو عوض کنم؟
چند نفر راهنماییم کنن به یه نتیجه ای برسیم تشکر
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۱۲:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 108
99 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #2
RE: قناریهامو جدا کنم یا نه؟
لونه(جا تخمی)جلوش گذاشتی یا نه, اگر نگذاشتی بذارید چون یه جورایی باعث دلگرمی ماده میشه و بزار باشه جفت میشه.
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۱۲:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 112
153 سپاس گرفته‌شده در 50 ارسال
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
با این حالاتی که گفتین قناریهاتون آمادن و به احتمال زیاد جفت خوردن یا به زودی جفت میخورن و نمیخواد جداشون کنی فقط تقویتشون کن و یه لونه هم براشون بذار.
موفق باشید
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۱:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #4
تشکر از جوابتون
دو روز هم لانه گذاشتم ولی ماده که اصلا طرفش نرفت نر هم فقط درب و داغونش میکرد.
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۱:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۱۲:۲۸ ب.ظ)امیر محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان
من یه جفت قناری داشتم که یه هفته از هم جدا بودن و داشتم باهم اشناشون میکردم و در عین حال تقویت
بعد از یه هفته به گمان خودم فکر کردم اماده شدن انداختم پیش هم ولی الان چهار روزی میشه جفت نخوردن اصلا دعوا نمیکنن بعضی وقتا هم به هم نوک میدن وقتی هم یه لحظه خواسنم جداشون کنم همدیگرو بشدت صدا میکردن ( انگار باهم دوستن نه جفت!)
حالا موندم چیکار کنم جداشون کنم؟ یا انقد بذارم پیش هم بمونن شاید جفت بخورن؟ یا اصلا مادمو عوض کنم؟

دوست من شما طاقتتون بسیار کمه.بهشون بیشتر زمان بده...4 روز زمان بسیار کمیه...کمتر سروقتشون برو...یه دو هفته ای بزار پیش هم باشن و کاری به هیچی نداشته باش و فقط آب و دون بزار..البته قبلش از آمادگی کامل هر دوشون مطمعن شو...بعد از 5/6 روز تازه لونه بزار و صبر داشته باش
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۱:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #6
(۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۱۲:۲۸ ب.ظ)امیر محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان

امیر جان سلام

چقدر تو کم طاقتی پسر پدر این قناری ها رو در اوردی داداش من

جفت کردن قناری که نصب برنامه کامپیوتری نیست یه کار احساسیه و در عین حال باید اصولی باشه

بذار پیش هم باشن و تقویتشون کن
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۵:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sasy111 ، امیر محمدی ، Animal Planet ، fazlog ، alireza.m
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #7
مدت زمان جفت شدن قناري
سلام به همگی دوستان

با سلام به دوست خوبم :

در ابتدا بايد بگم شما گفتيد كه فكر ميكنيد كه قناري هاتون آماده هستند. اين خودش چندين معني دارد.

قناري نر شما بايستي مست خون باشد و ماده هم به امادگي رسيده باشد.

در اين خصوص در سايت توضيحات زيادي داده شده است كه لازم است ابتدا شما انها را مطالعه كنيد.

اما اگر نر و ماده اماده بودند و به يقين رسيده ايد بايستي صبر كنيد.

با احترام
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۵:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پارسا ایرانی ، sasy111 ، Animal Planet ، fazlog
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #8
نه . جداشون نکن . قناریهای منم اینطوری بودن ولی بعد از تقریبا دو هفته تخم گذاشت ! الانم رو تخم خوابیدن!!!!!
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۵:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: امیر محمدی ، Animal Planet
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #9
به نظر من جفت خوردن بمدت یکهفته ببندشون به تخم مرغ آب پز سر ۱۰روز نشده تخم میذارن
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۶:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet ، hamed.k
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #10
RE: مدت زمان جفت شدن قناري
(۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۵:۳۵ ب.ظ)katbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان

با سلام به دوست خوبم :

در ابتدا بايد بگم شما گفتيد كه فكر ميكنيد كه قناري هاتون آماده هستند. اين خودش چندين معني دارد.

قناري نر شما بايستي مست خون باشد و ماده هم به امادگي رسيده باشد.

در اين خصوص در سايت توضيحات زيادي داده شده است كه لازم است ابتدا شما انها را مطالعه كنيد.

اما اگر نر و ماده اماده بودند و به يقين رسيده ايد بايستي صبر كنيد.

با احترام
اقای کتبی عزیز
باید در جواب بگم من کل بحث های سایت رو خوندم اما بقول پارسا یه خرده عجولم نذاشتم فناریهام به امادگی کامل برسن بعد بندازم
حالا فرضا اگه قناریهایی رو که اماده نبودن بندازیم پیش هم بعد بهم نوک بدن جدا بکنیم تا اماده بشن یا نه؟
میبخشید انقد این بحث رو طول میدم
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۶:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان