زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۱۰:۲۳ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشاوره درباره انتخاب پرنده مناسب

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
مشاوره درباره انتخاب پرنده مناسب
سلام
دوستان گرانقدر
اين موضوع براي گفتگو ومشاوره درباره انتخاب پرنده مناسب با توجه به روحيات وفضاي نگهداري در اختيار پرنده بان هست. 

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۳/۰۳، ۱۲:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی ، rahimzade74 ، هیوا
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 227
152 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #2
RE: نگهداری قناری ها در فضای قفس بزرگ(عکس)
سلام دوستان
شرمنده سرچ کردم تو انجمن اما جای مناسبی برای سوالم پیدا نکردم
من با تکه های اضافی آهنی که تو خونمون بود یه قفس درست کردم.
اینم عکس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرتون تو این قفس نگهداری چه پرنده ای بهتره.؟ دوست دارم ترجیحا زینتی باشند.با توجه به اینکه قفس میخواد تو سایه و زیر درخت انگور باشه؟

۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۱:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فعلا کلاس7
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 5
23 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #3
به نظر بنده فنچو قناری و بیشتر فنچ
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۱:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
ارسال: #4
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۱:۱۲ ب.ظ)'ARASH88' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر بنده فنچو قناری و بیشتر فنچ

قناری؟ تو حیاط؟ مطمئنید؟
مرغ عشق چطور؟
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۱:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
اعتبار: 23
سپاس‌ها: 1106
878 سپاس گرفته‌شده در 267 ارسال
ارسال: #5
با سلام دوست عزیز .برای نگه داری مرغ عشق هم مناسب هست منتها کف قفس رو شما چطوری میخوای تمیز کنی؟!اصلا کفی رو چطور میخوای جا بدی توش؟! یه فکری به حال کفش کن.
موفق باشید.
امضای hidrane کودکی دیدم ماه را بو میکرد
                      قفسی بی در دیدم که در آن روشنی پرپر میزد...
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۲:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی
*
کاربر انجمن

فعلا کلاس7
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 5
23 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #6
آره موردی نداره از قناری هم تو حیاط میشه نگهداری کرد ولی اگه گربه نباشه پرنده شکاری نباشه میشه امیدوارم موفق بشی اما به نظر من فنچ بهتره راستی مرغ عشق هم که خودت گفتی بد نیست اگه صداش شما و همسایه هاتون را ناراحت نکنه چون خیلی بد جیغ میکشه ....وحالا که قفس نسبتا بزرگی داری میتونی حتی بلبل خرما پرورش بدی چون بلبل خرما تو هوا جفت گیری میکنه و قفس شما هم بزرگه و به را حتی میتونی تکثیر شون کنی و به قیمت بالایی بفروشی مخصوصا اگه دستی باشن بسته به سلیقه خودتداره
موفق باشی
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۲:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
ارسال: #7
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۲:۰۵ ب.ظ)'hidrane' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوست عزیز .برای نگه داری مرغ عشق هم مناسب هست منتها کف قفس رو شما چطوری میخوای تمیز کنی؟!اصلا کفی رو چطور میخوای جا بدی توش؟! یه فکری به حال کفش کن.
موفق باشید.

میتونم به مقدار کمی قفس رو بالا بدم به مقداری که مرغ عشق ها از زیرش رد نشوند و بعد کارتن زیر قفس بزارم..نظر شما چیه؟ خوبه؟ ممنون می شم اگه راهی دارید رو پیشنهاد بدید
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۲:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
ارسال: #8
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۲:۳۹ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۲:۰۵ ب.ظ)'hidrane' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید.

میتونم به مقدار کمی قفس رو بالا بدم به مقداری که مرغ عشق ها از زیرش رد نشوند و بعد کارتن زیر قفس بزارم..نظر شما چیه؟ خوبه؟ ممنون می شم اگه راهی دارید رو پیشنهاد بدید

دوست من شما هر کاری که میکنید باید راهی پیدا کنید که کف قفس فضولات و... نماند حالا چه با کارتن و چه با چیز های دیگر .در این رابطه مرغ عشق کاغذ و کارتن رو میخوره .میتونی رو چیز های دیگه فکر کنید همونطور که دوستمون گفتند.
ولی در کل خلاقیتت رو تحسین میکنم.

۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۵:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
ارسال: #9
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۵:۰۹ ب.ظ)'hidrane' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۲:۳۹ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید.

دوست من شما هر کاری که میکنید باید راهی پیدا کنید که کف قفس فضولات و... نماند حالا چه با کارتن و چه با چیز های دیگر .در این رابطه مرغ عشق کاغذ و کارتن رو میخوره .میتونی رو چیز های دیگه فکر کنید همونطور که دوستمون گفتند.

مرغ عشق با ماسه و شن مشکلی نداره؟ یه پلاستیک کلفت زیر قفس پهن کنم و  روش ماسه بریزم تا فضولات به پلاستیک نچسبه . پس از مدتی پلاستیک رو از زیر قفس بکشم و ماسه ها رو عوض کنم
نظر شما چیه؟
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۷:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
ارسال: #10
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۷:۱۱ ب.ظ)'MIG_MIG' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۵:۰۹ ب.ظ)'hidrane' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید.

مرغ عشق با ماسه و شن مشکلی نداره؟ یه پلاستیک کلفت زیر قفس پهن کنم و  روش ماسه بریزم تا فضولات به پلاستیک نچسبه . پس از مدتی پلاستیک رو از زیر قفس بکشم و ماسه ها رو عوض کنم
نظر شما چیه؟

دوست من مرغ عشق که مرغ و اردک و... نیست.
یه حیوون تزئینیه.
در ضمن شن و ماسه عامل بیماریه هر چند شسته بشه.و مرغ عشق ها هم که زمینه فضله خواری رو دارن دیگه این فضله وقتی با شن قاطی بشه که براشون فرصت ایجاد کردید .
در کل به نظرم شما تو این قفس میتونی مرغ عشق نگهداری کنید در صورتی که هر روز زیر قفس رو بشوری و تمیز کنی.

۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۱۰:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان