زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۰۴:۱۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام به همه عزيزان
كاربران عزيز سايت اگر پيشنهاد ويا انتقادي از نحوه عملكرد مديران وناظمين سايت ويا مطالب وموضوعات سايت دارند بيان واينجا مطرح كنند.دوستان لطف كنند طرح مطلب بدون حاشيه اضافي ودر جهت ارتقاء عملكرد سايت باشد.

مدت زيادي هست كه سعي مديران وناظمين سايت اين هست كه مهمترين عنوان ها در اول هر بخش باشدتا دوستان با صرف كمترين وقت بتوانند به موضوع مورد نظر خودشان برسند.مدتي هست كه سوالات خارج از موضوع مربوط به خودش كم شده واين جاي تقدير وتشكر از كاربران دارد . دوستان تازه وارد هم لطف كنند و سوالاتشان را در بخش مورد نظر قرار بدهند وقبل از طرح سوال اول موضوعات قبلي را يك مطالعه اي بفرمايند چون جواب اكثر سوالات در اين چند سالي كه از تاسيس اين سايت مي گذرد داده شده است.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۱۶، ۰۷:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #31
RE: پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام
تنها راهش با پيامك هست اگر مدير سايت مشكلي با اين مساله نداشته باشه چون در قوانين سايت دادن شماره مطلوب نيست.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۱۰/۲۲، ۰۷:۴۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 8
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #32
RE: پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام.....بخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم چون جایی بهتر پیدا نکردم.....من هرکاری کردم نتونستم عضو سایت بشم....بارها و بارها امتحان کردم ولی همش مینویسه سیستم شما را بعنوان اسپم شناسایی کرده.....دلیلش چیه؟باید چکار کنم؟؟؟الان هم با اکانت فیسبوک اومد...همیشه ب فیسبوک دسترسی ندارم و میخوام بصورت عادی ثبتنام کنم....لطفا کمک کنید ب خصوصیم پیام بدید
۱۳۹۴/۱۲/۰۲، ۰۱:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان