زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۶:۱۳ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

اموزش سبکهای آوازی سهره

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #1
اموزش سبکهای آوازی سهره
دوستان سلام امیدوارم همه دوستانی که در امر تربیت سهره فعالیت میکنن چه حرفه ای چه آماتور موفق باشن چون خیلیها در حال آموزش سهره هاشون هستند .من پیشنهاد میکنم دوستانی که بصورت حرفه ای این کار رو میکنن یک بخشی رو تو این سایت اختصاص بدن به آموزش سبک خاصی که مهارت دارند و در این بخش مرحله به مرحله اون سبک رو به دیگر دوستان آموزش بدن تا هر کس بدونه کدوم سبک رو انتخاب کنه وبه سهرهاش آموزش بده منظورم اینه که هر دمبیل یه چیزی رو آموزش نده.مگه کشور ما چیزی کمتر از الجزایر یا اسپانیا یا جاهای دیگر هستش؟ لپ کلام اینکه هدفدار جلو بریم.
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۴:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #31
RE: اموزش سبکهای آوازی سهره
دوستان عزیز بازم سلام
ببینید من کوچیک همتون هستم خواهش میکنم کسی در این مورد جبهه نگیره ما میخوایم از بحثامون نتیجه بگیریم.
این پیشنهاد که من مطرح کردم راه حل داره و ممارست.من خودم تدریس زبان میکردم و تا قبل از اون که زبان انگلیسی رو بلد بشم چیزهایی در دوران مدرسه یاد گرفته بودم ولی نمیدونستم چطور ازشون در مکالمه استفاده کنم ولی وقتی بطور حرفه ای خواستم یاد بگیرم استادم به ما گفت شما دارای کتابخانه ای هستید که نا مرتب است ومن میخواهم با کمک خودتون مرتبش کنم .هر چی جلو میرفتیم شیرینتر میشد و در نهایت اصول کار دستمون اومد.در ضمن زبان هم لهجه های مختلف داره در هر کشوری و قابل احترامه.حالا اگر ما چهار چوب یک آواز رو بدونیم یعنی نوت خونی رو یاد بگریم کار راحتتر میشه ومیشه نوت نوشت! واجرا کرد همونطور که اساتید قدیمی سهره این کار رو بصورت تجربی انجام دادن و الان نتیجش هم همون آوازهایی است که میشنویم. پس کار نشد نداره
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۴:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، هیوا
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #32
اقای دهن باز یه دهن خوب بزار ببینیم چه طوره ؟؟تا در موردش نظر بدیم
شما ها شروع کنید ما هم یاد میگیریم ناسلامتی شما استادین ما شاگرد
پس از شما حرکت اما خدا برکت ما هم دهن میزاریم :basa (75):
۱۳۹۱/۱۲/۲۱، ۰۹:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #33
بچه ها نزدیک عیده رفتن خربد؟؟؟چرا انجمن ساکته................
۱۳۹۱/۱۲/۲۵، ۰۹:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

lisans
سپاس‌ها: 50
58 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #34
با سلام
من اینجا میخوام نظر شخصیمو بیان کنم امیدوارم اساتید هم نظرشونو بیان کنند. در همه جای دنیا وقتی کسی به درجه استادی میرسه شاگردانی رو تربیت میکنه تا بعد از خودش هنرش پابرجا بمونه ولی متاسفانه در جامعه ما اینگونه نیست و اغلب هنرمندان مخصوصا قدیمی ترها سعی میکنند هنرشون در انحصار خودشون بمونه تا روزی که از دنیا برن !متاسفانه! بیایم از این کوته فکری دست برداریم و به هم کمک کنیم تا بتونیم مثل کشورهایی مانند اسپانیا پیشرفت کنیم. درسته که اگر کسی سهره دهن پاکی داشته باشه حاضر نیست آواز کاملش رو در اختیار دیگران بذاره ولی امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی دیگه مشکلی وجود نداره. من شخصا هیچ چیزی در مورد دهن سهره نمیدونم ولی خواهشم از دوستانی که در این زمینه تخصص دارن اینه که با توجه به اینکه جناب هستی ردیف های آوازی سهره رو بطور کامل در یک تاپیک گذاشتن اگر زحمت بکشن و تصحیحی انجام بدن و اسم هر ردیف رو مشخص کنند و دوستانی که با دهن پاک یک سهره خوب آشنایی کامل دارند لطف کنند و نت ها رو بنویسند که مثلا یک سهره دهن دار پاک باید از چه نتی چه جایی شروع کنه ،چه مدت زمانی باید نتی رو اجرا کنه و بعد از اون چه نتی رو اجرا کنه چه مدت مکث کنه و الی آخر با یک برنامه ساده میکس میشه یک دهن خوب و عالی و حرفه ای رو شبیه سازی کرد و از اون در آموزش استفاده کرد . با این کار میتونیم نهایتا به چند فایل با سلیقه های مختلف دسترسی پیدا کنیم که هر کسی دیگه با سلیقه خودش انتخاب و روی سهره خودش کار کنه.از اینکه طولانی شد عذرخواهی میکنم و امیدوارم دوستانی که در این امر سر رشته دارند مثل همیشه کمکهاشونو از ما تازه کارها دریغ نکنند.با سپاس
۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۰۹:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، mahmoud.asghari ، mojtaba_Torghe ، هیوا
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #35
با سلام hamed-30421اگه تو بخش آواز رو یه بالا پایین بکنید آوازهایی با صلیقه ی خودمم گذاشتم میتونید از اونها استفاده کنید اگر هم میبینید دوستانی نظر مخالف دادن منوط به بد بودنش نیست فقط نظر دوستانی به این شکل بوده .شما از بین این همه آواز یعنی از یک دونش خوشت نیومده که دنباله یه چیزی که تا بحال کسی نداشته هستید ولا بخدا تو همین سایت خودمون بر عکس دوستانی که میگن یه دهن خوب پیدا نمیشه من میگم خیلی دهنا های خوبی موجود هست فقط دوستان باید زحمت بکشن دانلود کنن وبا صلیقه ی خودشون ازشون استفاده کنن ولی چشم برای عید حتما یکی دوتا آواز از شهرهای خودمن میزارم برای شما ودوستان دیگر تا شاید خوشتون بیاد وبتونید استفاده کنید هر کدام از آوازهایی که دوستان وبنده گذاشتم رو سهره ای یاد بگیره از نظر ارزش مادی با همین حد 250 به بالا ارزش داره تو تهران شهرستانها که خیلی بالا تر میره ولی بشرطی که بتونید استفاده کنید طبق دستوری که دوستان توضیح دادن .
۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۱۰:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #36
سلام
من هم با نظر قناری شیراز کاملاً موافقم.
بلانسبت ما ایرانی ها یاد گرفتیم که فقط حرف بزنیم و ادعا کنیم (دوستان به کسی بر نخوره,منظورم کلی هستش) اما حقیقت همینه...
تا زمانیکه موضوع فقط حرف زدن باشه همه هستن که حرف بزنن و توی هر موضوعی ادعا کنن اما وقتی پای عمل می رسه میبینی هیچ کس نیست و همه شونه خالی کردن.
به قول هوشنگ ابتهاج :
دردیست در این سینه که همزاده جهان است....یارب چقدر فاصلهء دست و دهان است
۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۱۰:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #37
نوید جان سلام خدا خیرت بده داداش من یک خورده از داروی استیمول بردم برای یک بنده خدا رو ظرفش نوشتم استیمول بعد دیدم برچسب کند گفتم چرا اینجوری کردی گفت میخوام کسی ندونه چی فقط طرز فکر ببین بعد توقع داری بیان برات دهن سهره بزارن
۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۰۲:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe ، محمدمهدی ، mehdiney navaz
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #38
دوستان کم لطفی نکنن خدا وکیلی از زمانی که وارد این انجمن شدید ببینید چقدر مطالب مختلف یاد گرفتید و در موردشون بحث شده و بالاخره همه باید کمک کنن تا این انجمن پیشرفت کنه.
از ادمین عزیز هم میخوام نظارت خودشونو بیشتر کنن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط mahmoud.asghari.)
۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۰۲:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #39
123123 عزیز شما مگه نمیگی دانلود کردی الان فصل سهره قناریه برادر یه جوجه تخم مرغ خور بگیر صدای سهره اقای یعقوب زاده رو براش بزار برو حالشو ببر ماشاالله تمام قیسهاشم موقومه 6 ماه دیگه هم به امید خدا یه حیوون به درد بخور داری میتونی زیرش جوجه سهره هم درست کنی دیگه شق القمر که نیست برادر من نوار بزار همه دهنارم برات جم میکنه هر جا هم دستت بگیری ببری یه سرو گردن بالاتر از بقیه حیووناس
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۳:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

lisans
سپاس‌ها: 50
58 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #40
در بخش سبکهای خارجی جناب استاد هستی زحمت کشیدند و در سه جای مختلف ردیف های آواز سهره رو آپلود کردند که در یک جا 19 تا در یک پست 50تا ودر پست دیگری 39 ردیف آواز رو آپلود کردند که واقعا جای تشکر داره ولی مشکل ما اینجاست که نام این ردیف ها رو بلد نیستیم خواهش من از اساتید اینه که زحمت بکشند و نام هر ردیف رو مشخص کنند تا هم با این ردیفها آشنا بشیم و هم هر کسی بتونه طبق سلیقه از این ردیفها واسه آموزش سهره هاش استفاده کنه چون وقتی ما اسم اینها رو نمیدونیم مثل ابزاری میمونه که توی دستمونه ولی کاربردش رو نمیدونیم و در آخر هیچ کاری نمیشه کرد.با تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۰۹:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، hamed_30421

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان