زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۹، ۰۸:۰۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

تشخیص قناری نر از ماده

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #1
تشخیص قناری نر از ماده
من چندتا قناری دارم که جوجه قناریم هستن ولی هیچ کدوم رو نمیتونم تشخیص بدم نرن یا ماده
دو تا از جوجه بزرگا که حدود 7 ماهشونه هیچی نمیخونن امروز که نشون یه قناری باز دادمشون میگفت یکیش نره
سوالم اینه اگه نره و هشت ماه سنشه چرا نمیخونه نه ریزه خونی نه هیچی در حالی که یه جوجه سه ماه دارم صدا باباشو کامل میخونه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۴، ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۸۹/۱۱/۰۷، ۰۴:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: vahid babayi
صفحه 10 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #91
RE: کمکم کنید، نر یا ماده بودن این قناری مسئله این است؟
سلام دوستان
به نظر من تشخیص نر یا ماده بودن قناری از روی عکس واقعا 50 به 50 هستش هیچ کس نمیتونه به صورت قطعی بگه کدام نره و کدام ماده من با نظر کاتبی عزیز موافقم که فرمدند یه عکس از پس قناریات بزار بهتر میشه تشخیص داد اما جهت اطلاعات بیشتر گزینه تفاوت قناری نر با ماده را در انجمن سرچ نمائید بهتر به جواب میرسید
۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۰۱:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: phoenix ، sasy111
*
کاربر انجمن

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 445
420 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #92
سلام
دوست عزیز به نظر من ابلق زرده مادس و پرتقالیه نره. من که 90% رو نظرم مطمعنم مگه اینکه اساتید اونو از نزدیک ببینن و خلاف نظر من ثابت بشه. اگه میخای نر یا ماده بودن قناری هاتو بدونی بهتره اونا رو پیش یه قناری باز ببری نشون بدی .آخه تو عکس تشخیص یه خورده مشکله
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط phoenix.)
۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۰۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sasy111
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 1100
590 سپاس گرفته‌شده در 110 ارسال
ارسال: #93
سلام بر دوستان عریزم ممنون از همه شما دوستان عزیز ،با توجه به فرمایشات شما امروز عکسی از پس قناریم میذارم لطفا بازم راهنماییم کنید
۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۰:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #94
(۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۰:۰۴ ق.ظ)jijid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عریزم ممنون از همه شما دوستان عزیز ،با توجه به فرمایشات شما امروز عکسی از پس قناریم میذارم لطفا بازم راهنماییم کنید

با سلام به دوست خوبم: چند نكته به نظرم رسيد كه خدمتتون بگم: عكس رو گذاشتيد و سوال كرديد؟
بعدا انرا ويرايش كرديد-....حالا گفتيد كه بعدا عكس رو ميزاريد.هر موقع گذاشتيد دوستان نظر ميدهند .اما اشكال كار شما:دوستان بايد براي يك مطلب كه به نظر من بسيار ضروري نمي باشد چندين بار ياد اوري كنند .لطفا دقت بفر ماييد كه اينجا محل نامه نگاري نيست . اگر در ارشيو دقت بفر ماييد عكس هاي نر و ماده را بوضوح خواهيد ديد.
اينكه توضيحاتي در اين خصوص خدمت شما گفتم علت اينست كه بقيه دوستان هم مطالعه بفرمايند ورعايت كنند

با تشكر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۱:۲۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: esfahan-canary ، langarood
*
کاربر انجمن

کارشناسی
ارسال: #95
معذرت میخوام آقای کاتبی من تازه عضو این سایت شده بودم واز قانوناشم زیاد که نه اصلا مطلع نبودم بازم از راهنمایی واز اینکه گذاشتین عضو سایتتون شم تشکر میکنم .به خیال خودم گفتم یه سایتیه که میتونم دوستانه با شما ارتباط برقرار کنم وسوالات خودمو بپرسم ولی......... راستی ممنون میشم اگه اطلاعات من از سایتتون حذف کنید خدافظییییییییییییییی:basa (58)::basa (47):
۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۲:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #96
با سلام و ادب: دوست خوبم:
در ابتدا بايد بگم همه ميتونند عضو بشوند . و بايد از اقاي ادمين عزيز تشكر كرد.ضمنا باعث خوشحالي براي من به عنوان يك عضو اين مجموعه هست كه دوستان من زياد باشندواميدوارم شما نيز من را به عنوان دوست خودتون قبول كنيد . من حرفي مبني بر حذف مطلب شما نداشتم .منظور من اين بود كه عكس ها را در ادامه مطلب بگذاريد و مداوم مطلب ابتدايي تون رو ويرايش نكنيد.
در عين حال اگر باعث كدورتي شده است معذرت .
هر 60 ثانيه اي روكه با ناراحتي بگذراني از دست
دادن يك دقيقه از خوشبختي است. كه ديگر به تو برنمي گردد.
زندگي كوتاه است. قواعد را بشكن؛ سريع فراموش كن؛ ؛واقعا عاشق باش؛ بدون محدوديت بخند و هيچ چيزي كه باعث خنده ات ميگردد رد نكن
هميشه شاد و پيروز باشيد
۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
ارسال: #97
خواهش میکنم آقای کاتبی ، من یه کمی زود جوشم دست خودم نیست . البته شماهم میتونستید یه کمی دوستانه تر بیان کنید در هر صورت دیگه تموم شده .
۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۰:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #98
(۱۳۹۰/۰۸/۱۹، ۱۰:۱۵ ب.ظ)jijid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم آقای کاتبی ، من یه کمی زود جوشم دست خودم نیست . البته شماهم میتونستید یه کمی دوستانه تر بیان کنید در هر صورت دیگه تموم شده .

اينكه توضيحاتي در اين خصوص خدمت شما گفتم علت اينست كه بقيه دوستان هم مطالعه بفرمايند ورعايت كنند

دوست گرامي منظور با كل اعضا سايت بوده و شما نبايد ناراحت شويد اقاي كاتبي فقط قصد ياداوري داشت
۱۳۹۰/۰۸/۲۰، ۱۲:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 6
4 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #99
با سلام خدمت عزیزان و اساتید
بنده حدود 3 ماه ÷یش یه جفت قناری موزائیک خریدم که یه مدت ÷یش یکی از دوستان بودن و بنا به دلایل نامعلومی یکیشون مرد. حالا اون یکی که مونده اصلاٌ صداش درنمیاد در حالی که فروشنده به بنده میگه که این نره ولی تا حالا بجز یه صداهای کوتاهی مثل بیا زدن ازش نشنیدم . عنایت کنید به بنده در راستای تشخیص نر و ماده بودن اون کمک کنید .
اگه نره خوب چرا نمیخونه؟
اگه ماده است چطور باید فهمید و مطمئن شد ؟ چون می،خوام براش جفت بگیرم
۱۳۹۰/۰۸/۲۰، ۰۱:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #100