زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۱۲:۴۳ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشارکت در پرورش قناری

*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #1
مشارکت در پرورش قناری
سلام خدمت تمامی دوستان
هدف از ایجاد این تاپیک نزدیکی بین دوستانه هم استانی هستش به این صورت که گاهناً پیش میاد که مثلاً یکی از دوستان یه نر یا ماده داره اما جفتی براش نداره یا جفت مناسبی نداره که به درد قناریش بخوره , بیاد در این تاپیک اعلام کنه و عکس قناریش رو بذاره و بگه که مثلاً : من یه قناری نر یا ماده دارم آمادهء جفت هستش و اگر کسی تمایل داره و قناری آماده داره باهم مشارکت کنیم و قناریهارو جفت بندازیم و هر چندتا جوجه که دادن باهم نصف کنند.
اینجوری هم قناریهایی که 1 سال زحمتشون رو کشیدیم بیکار نمی مونن و هم دوستان بیشتر بهم نزدیک میشن و آشنا می شن.
من خودم یه نر کشیده بلند دارم اما ماده مناسبی براش پیدا نکردم و الان 90% آمادس.
اگر کسی از دوستانه تهرانی مادهء مناسب (از نظر رنگ و هیکل) برای این قناری داره لطفاً اعلام کنه.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۱۳، ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۰۴:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #2
RE: * مشـــــارکت *
به نظرم تو ایران این موضوع به خوبی جواب نمی ده چون تو ایران بسکه همه سر هم کلاه می گذارند که دیگه به قول شیرازی ها کاکا به کاکا اعتماد نداره

:basa (162):
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۱:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

كارشناسي
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 182
36 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #3
فكر خيلي قشنگيه واقعاً ارزش كار كردن داره اما جسارت نباشه توهين به عزيزي نباشه من خودما ميگم به كسي بر نخوره به قول دوست عزيزم moh3nshirazboy توي اين روزرگار ديگه كسي به كسي اعتماد نداره و اينقد سرهم كلاه گذاشتن كه نميشه اجراش كرد
بازم معذرت ميخوام اينجا پره از بچه هاي باحال با مرام و با معرفت كه ي دنيا مي ارزن و بحثشون از جامعه كنوني ما جداس
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۲:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #4
سلام
موضوع خوبیه ولی قناری باید پیش کدوم نفر بمونه چطور میخوای اطمینان داشته باشی چندتا تخم گذاشته یا چندتاش جوجه شده مقدار جوجه هایی که به مرحله تکامل میرسن و.........
منظور از این نوشته ها خدائی نکرده بی احترامی نیست من کوچیکه تک تکه دوستان عزیز هستم
ولی ارزش جوجه گرفتن اینگونه به استرس بالاش نمی ارزه
خودتونم میدونید افراد سود جو زیادن
با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط mojtaba_Torghe.)
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۲:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh3nshirazboy ، پدربزرگ ، Navid_IT
*
کاربر انجمن

.......
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 976
193 سپاس گرفته‌شده در 74 ارسال
ارسال: #5
پیشنهاد خوبی هست .
اما من با پسر خاله ام که فامیله به این صورت مشارکتی قناریشو گرفتم
که جوجه بکشیم هرچندتا جوجه نصف و هذینه غذا هم نصف . اما

در سرما شانس زد نر که برای پسر خالم بود مرد .
با اونکه لاشه اش رو دید بازهم قبول نمیکرد که اتفاقه . مجبور شدم براش یه قناری بخرم بدم بهش .

اتفاقات را مرگ میر مولد ها را در این مشارکت باید صحبت کرد. حیونه جونش دست ما نیست .
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۲:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi
*
کاربر انجمن

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 831
602 سپاس گرفته‌شده در 152 ارسال
ارسال: #6
سلام
دوستان عزیز زیاد سخت نگیرین موضوع قبلا توسط خیلی ها انجام شده ..البته نه در حد آشنایی نت ولی به هرحال میشه اعتماد کرد..من اگه با نوید همشهری بودم و قناری ماده مناسب پرندش را داشتم حتما این کار را میکردم...نوید قناری باز بی تجربه نیست ...ضمنا یه بار سال گذشته با دوستی که توی همین انجمن باهاش آشنا شدم این کار را کردیم البته نه با شرط نصف کردن جوجه ها شرط ما جور دیگری بود..ایشون قناری نر طلایی میخواست و من بهش دادم هرچند نتونست به دلیل مشغله و درس از پرنده جوجه بگیره و بعد مدتی پرنده را برگردوند...و خودم از همون نر 7 تا جوجه گرفتم.....
شاد باشین
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ ، nazmi ، Navid_IT ، عمادذر
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #7
سلام و درود.
با احترام به همه دوستان عزیز که نظر گذاشتن . من در جواب دوست حوبمون آقا نوید گل گلاب می گم که من یه ماده توسی دارم. اگه مورد پسندت هست تقدیم می کنم. عکسش رو هم که خودت زحمت کشیدی کذاشتی تو سایت. می دونی کدوم رو می گم ؟ نحوه ارسال رو هم با هم هماهنگ می کنیم. :basa (159):[/php]

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط omid jalilian.)
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، Navid_IT ، پدربزرگ ، گلاستر
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #8
با سلام
دوستان لازمه مشارکت به نظر من اعتماد به یکدیگر میباشد و خاصیت همچین انجمنهایی این است که با یکدیگر بیشتر اشنا شده و از نزدیک هم یکدیگر را بیشتر بشناسیم مخصوصا هم استانی ها بعنوان مثال اگر قناری بدرد بخور برای این دوست عزیز داشتم حتما به مشارکت این دوست عزیز پاسخ مثبت میدادم چون در این مدت از لحاظ گفتاری و نوشتاری با هم اشنا و تا حدودی زمینه اعتماد فراهم گشته است با تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، پدربزرگ ، گلاستر
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #9
(۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۲:۳۹ ب.ظ)mojtaba_Torghe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
موضوع خوبیه ولی قناری باید پیش کدوم نفر بمونه چطور میخوای اطمینان داشته باشی چندتا تخم گذاشته یا چندتاش جوجه شده مقدار جوجه هایی که به مرحله تکامل میرسن و.........
منظور از این نوشته ها خدائی نکرده بی احترامی نیست من کوچیکه تک تکه دوستان عزیز هستم
ولی ارزش جوجه گرفتن اینگونه به استرس بالاش نمی ارزه
خودتونم میدونید افراد سود جو زیادن
با تشکر
مجتبی جان در مورد اینکه قناریها پیش کی باشه میشه راحت توافق کردم
99% این کار بر اساس اعتماد انجام میشه من خودم الان چندتا قناری دارم دست دوستان و اقوام اصلاً هم پیگیری نمی کنم که ببینم چندتا جوجه داده,خودشون هنگامیکه جوجه می کشن و جدا می کنن خود قناری و جوجه هائیکه سهم من هستش رو میارن.
به نظر من یه قناری ارزش نداره که کسی بخواد به خاطرش دروغ بگه یا خدائیکه نکرده اعتمادش رو نسبت به کسی از دست بده.

(۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۲۵ ب.ظ)omid jalilian نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود.
با احترام به همه دوستان عزیز که نظر گذاشتن . من در جواب دوست حوبمون آقا نوید گل گلاب می گم که من یه ماده توسی دارم. اگه مورد پسندت هست تقدیم می کنم. عکسش رو هم که خودت زحمت کشیدی کذاشتی تو سایت. می دونی کدوم رو می گم ؟ نحوه ارسال رو هم با هم هماهنگ می کنیم. :basa (159):[/php]
سلام امیدجان
همونطور که می دونی نر من هم طوسیه و مادهء طوسی به دردش نمی خوره ترجیحاً باید طلائی یا سفید یا ابلق طلائی باشه.
در ضمن امیدجان شما در بندعباس هستید و من در تهران.
ممنون از لطفت دوست عزیز:basa (159):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #10
با سلام.
همونطور که دیدی و می دونی بهترین قناری ماده من، همون ماده توسی ه . اونم می فرستم واستون اگه بخوای.
بابا دنیا خیلی کوچیکه، بندر تهران الان کمتر از 2 ساعته! نوید جان فکر نکنی چون بندرعباسم تعارف کردم . من فرودگاه آشنا دارم با هواپیما می فرستم واست.
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، Navid_IT ، گلاستر ، moh3nshirazboy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان