زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۰۴:۱۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 10 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #91
RE: مکمل استیمول
سپاس
اگر امکان دارد تصویری از ترکیبات که روی جلد نوشته شده را هم آپلود کنید
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۰:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #92
باسلام

آقا نوید پایین تر از میدون توحید گوچه نادر پلاک 4 داروخانه دامپزشکی ای هست که ابتدای ورود به کوچه س

من پارسال خریدم 20 تومن . در ضمن ازش واقعا چیز زیادی نمونده که بتونم تقدیم کنم ولی فکر میکنم اگه باین

آدرس بری انشاالله پیدا میکنی .

موفق باشی .
۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۱۲:۴۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدطاها اصفیاء ، Navid_IT
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #93
دوستان شیرازی من با قیمت 23000 تومان خریدم
آدرس:تمام داروخانه های دام پزشکی روبروی اداره دامپزشکی چهارراه گمرک دارن
۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۱۱:۴۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh3nshirazboy
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 82
12 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #94
من خونم کرجه و استیمول خریدم زیادم هست از دوستان هر کی میخواد من مجانی بهش میدم
۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۶:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، moh3nshirazboy ، zighorat
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #95
(۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۶:۵۱ ب.ظ)otodemo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم کرجم فقط اگر یه جای مطمین بگی منم بگیرم..آدرس و میخوام ..متشکر
۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۸:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 82
12 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #96
(۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۸:۳۷ ب.ظ)یاسر فلاحی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۶:۵۱ ب.ظ)otodemo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم کرجم فقط اگر یه جای مطمین بگی منم بگیرم..آدرس و میخوام ..متشکر
داروخونه دامپزشکی کمالشهر دور میدون پاسارگاد
۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۱۰:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ديپلم
سپاس‌ها: 180
34 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #97
با سلام ودرود خدمت دوستان . منم خيلي گشتم تا اين مكمل و پيدا كنم تا اينكه سه روز پيش موفق شدم بخرم .ادرس داروخانه رو ميدم تا دوستاني كه موفق نشدن پيدا كنن برن بگيرن . ادرس اون داروخانه :تهران - خ توحيد - بين فرصت و شباهنگ -بعد از بانك ملي - طبقه فوقاني - داروخانه دكتر فرقاني . به مبلغ 20000 تومان .موفق باشيد (مرلين )
۱۳۹۱/۰۷/۲۳، ۰۸:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ديپلم
سپاس‌ها: 180
34 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #98
با سلام و درود و خسته نباشيد به اقاي پوريان . مي خواستم بدونم شما كه از مكمل استيمول استفاده كرديد . چند وقت بعد از دوره بيست روزه دوباره شروع به دادن مكمل كنيم ويا اصلا در طول سال چند بار استفاده كنيم ؟ وديگه اينكه اگر بعد از اين دوره ما از مولتي ويتامين استفاده كنيم مشكلي پيش نمياد ؟ممنون از زحمات شما (مرلين )
۱۳۹۱/۰۷/۲۴، ۱۱:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #99
(۱۳۹۱/۰۷/۲۴، ۱۱:۰۱ ق.ظ)مرلين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و درود و خسته نباشيد به اقاي پوريان . مي خواستم بدونم شما كه از مكمل استيمول استفاده كرديد . چند وقت بعد از دوره بيست روزه دوباره شروع به دادن مكمل كنيم ويا اصلا در طول سال چند بار استفاده كنيم ؟ وديگه اينكه اگر بعد از اين دوره ما از مولتي ويتامين استفاده كنيم مشكلي پيش نمياد ؟ممنون از زحمات شما (مرلين )

با سلام
با عرض پوزش از جناب پوریان عزیز.مکمل استیمول در اصل خودش مولتی ویتامین هست به اضافه چند مورد دیگه.پس به نظر من ضرورتی نداره استفاده از مولتی ویتامین های دیگه.این مکمل در زمانی که پرنده هاتون نیاز بیشتری به ویتامین دارن استفاده میشه مثل زمان تولک یا اماده سازی برای جفت گیری و تخم گذاری.اما در غیر این موارد هم میتونید از این مکمل یا مولتی ویتامین به صورت دوره های سه روزه ستفاده کنید و مانعی نداره.جناب پوریان مطمئنا جواب مبسوط تر و بهتری خواهند داشت در این مورد.ولی من به شخصه در دوره اول استفاده از اون نتیجه بسیار خوبی ازش دیدم.میتونید برای دوران تولک پرنده هاتون هم از محصولات مینرال استفاده کنید که خود شرکت کیمیا فام هم محصولی داره که عکسشو بنده در چند صفحه قبل گذاشتم که این دو با هم ، هم برای تولک هم برای دوره تخم گذاری نتایج خوبی خواهد داشت و جلوگیری میکنه از ضعف زودرس ماده هاتون
۱۳۹۱/۰۷/۲۴، ۱۱:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مرلين ، maryam_sh
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #100
سلام به مرلین عزیز.قبلا در مورد صحبت شد این دیگه بستگی به خودتون و شرایط پرنده داره.اول استیمول به خاطر دارا بودن طیف وسیعی از ویتامینها نیازی به مصرف مولتی ویتامین حین و بعد از دوره مصرفش نداره.مهمترین عامل تعیین کننده مصرف شرایط پرنده هست .هر پرنده به نشبت شرایط و زمانی که توش قرار داره باید مورد بررسی قرار بگیره.مثلا من بعداز پایان دوره بیست روزه که همگانی بود به نسبت وضعیت پرنده اقدام به دادن استیمول کردم مثلا حیوونی که تو لک هست و داره پر جدید درمیاره پنج روز مصرف پنج روز استراحت پشت سر هم تا کامل تخت کنه.یا پرنده ای که میخواد جفت بخوره پنج روز مصرف پنج روز استراحت پشت سر هم تا آخرین تخم.سهره یا قناریهای آواز خون که دارن بالا میان ده روزی دو یا سه بار.جوجه سهرها هم هفته ای دوبار.در آخر قابل ذکر هست که گفتن این برنامه ها دلیل بر درستی و بهترین بودنش نیست این کارایی هست که خودم انجام میدم و همونطور که میدونید هرکسی برنامه خاصی داره برا پرندهاش و صرفا جنبه انتقال تجربه و نظرات داره تصمیم گیری با صاحب پرنده هست.باز در آخر متذکر میشم که پرندهای نام برده در بهترین شرایط نگهداری اعم از تغذیه ،دما،محیط و کلیه شرایط لازم هستند و استفاده از استیمول صرفا جنبه تکمیلی داره و اشتباه هست که بخوایم غفلت در یکی از اصول صحیح نگهداری را با استفاده از امثال استیمول جبران کنیم.مکملها معجزه نمیکنن فقط جنبه تکمیل کننده دارن بهترین کار ایجاد شرایط مناسب پرورش و استفاده صحیح از مکملها است.با تشکر
۱۳۹۱/۰۷/۲۴، ۱۱:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان