زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۰، ۱۰:۳۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ورم روده

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 5
14 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #1
ورم روده
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیزم که من راراهنمای می کنند.
من یک جفت قناری دارم که 5عدد تخم گذاشتند وبچه هاشون به دنیا آمدندو15روزه هستند ولی ماده قناری ورم روده شدید گرفته وخودش راهم باد میکند من دیشب از بچه هاونر جدایش کردم حالانمی دانم غذا ودارو چی بهش بدم لطفاًسریعاًمراراهنمای کنید سپاس
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۱/۱۸، ۰۸:۲۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 19 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

ارشد
سپاس‌ها: 142
63 سپاس گرفته‌شده در 43 ارسال
ارسال: #181
RE: ورم روده
درود بر شما
اول این که دارو تاریخ مصرف داره ( تا یکسال دیگه)
خودم تشخیص نمیدم که بیماری پرنده چی هست ، اگه به نظر پرنده فروش اقتدا کنم مجبورم از همین دارو استفاده کنم . علائم بهبودی پرنده چی هست و از چند روز بعد از درمان علائم بهبودی معلوم میشه ؟
۱۳۹۳/۰۲/۲۷، ۰۵:۵۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارشد
ارسال: #182
راستی این قناری به شدت کم اشتها و به قولی کم مصرف هست و هفته ای یکبار دون بهش میدم (البته زیاد هم فعالیت نمیکنه) ایا علایم ورم روده کم اشتهایی هست ؟
۱۳۹۳/۰۲/۲۷، ۰۹:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارشد
ارسال: #183
سلام دوستان
بنده به مدت سه روز قطره را به قناری قطره دادم. از کجا بفهم بهبود پیدا کرده ؟
۱۳۹۳/۰۲/۲۹، ۰۵:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #184
از حالت پرندت...خوب نشده? سرحال نیست? جست و خیز نمیکنه? اگه عادی باشه خوب شده.
۱۳۹۳/۰۲/۲۹، ۰۷:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، مهدي عرفان
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 8
49 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #185
سلام
یکی قناریام زیرش ورم کرده  وسیاه رنگ شده و وهر داروی که دادم (تتراسایکلین، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
و...) جواب نگرفتم دیگه راهی به ذهنم نمی رسه
پرنده خدا شکر می خوره ولی زیرش خیلی ورم کرده.
دوستان اگه راه حلی دارن کمک کنن؟
باتشکر
۱۳۹۳/۰۲/۳۰، ۰۷:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 121
223 سپاس گرفته‌شده در 77 ارسال
ارسال: #186
(۱۳۹۳/۰۲/۳۰، ۰۷:۴۷ ب.ظ)'rezaia' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یکی قناریام زیرش ورم کرده  وسیاه رنگ شده و وهر داروی که دادم (تتراسایکلین، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
و...) جواب نگرفتم دیگه راهی به ذهنم نمی رسه
پرنده خدا شکر می خوره ولی زیرش خیلی ورم کرده.
دوستان اگه راه حلی دارن کمک کنن؟
باتشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام در این صفحه بهسوالتان پاسخ جامعی داده شده

(۱۳۹۳/۰۲/۲۶، ۰۳:۲۱ ب.ظ)'dj kaka' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
روی قطره اسمی ننوشته و ازش عکس انداختم در جریان باشید . متاسفانه خودم بلد نیستم از پس قناری تشخیص بدم و عکس هایی هم که میاندازم واضح نیست . اگر بدونم بیماری قناری ورم روده هست و با رفع این مشکل شروع به خوندن میکنه هر کاری براش انجام میدم !
منتظر نظر دوستان هستم

من میگم کسی که این دارو رو داره پخش میکنه یه آدم بی سواده.اصلا بهش اعتماد نکن
آخه یه دکتر،یه دامپزشک،یه دانشجوی دامپزشکی،نمیدونه 3تا5تا7روز رو باید بنویسه 3تا7روز؟!
و تا جایی که من اطلاع دارم،سری که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندن.آخه وقتی قناری سالمه چرا 3روز جهت پیشکیری دارو بدی به بدبخت؟!
مثه این میمونه من از الان انسولین بزنم که بعدادیابت نگیرم...والا قضاوت با خودتون...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۲/۳۰، ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط rahimzade74.)
۱۳۹۳/۰۲/۳۰، ۰۸:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارشد
ارسال: #187
درود
حالا ا کجا بفهمم همین دارویی که دادم موثر بوده یا نه ؟ نشانه بهبودی چیه ؟
۱۳۹۳/۰۲/۳۱، ۱۲:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: rahimzade74
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #188
آقای محترم شما حالت قناریت مشخصه...تو رفتارش نشانه ی بهبودی میبینی? با اشتها شده? بگیر دستت زیر سینشو نگاه کن ببین ورم داره...با این دارویی که شما دادی به بدبخت مریضش نکرده باشی بدتر خوبه...
۱۳۹۳/۰۲/۳۱، ۰۶:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

...
سپاس‌ها: 488
31 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #189
سلام دوستان .
يه مشكل خيلي فوري براي من پيش اومده . يه جفت از قناري هاي من كه مادش به دليل اينكه تخم نميكنه و نا زا هست به عنوان حمال ازش استفاده ميكنم، دو روزه ديدم بيحاله امروز گرفتم پسشو نگار كردم ديديم متاسفانه يه چيزي از مقعدش زده بيرون . عكسش كه گذاشتم كاملا مشخصه . الان اين قناري بيحاله و يه جا كز كرده تكون نميخوره هيچي ام نميخوره . اين قناري بدبختو چي كار كنم به دادش برسم .
ممنون

۱۳۹۳/۰۳/۰۲، ۱۲:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #190
(۱۳۹۳/۰۳/۰۲، ۱۲:۵۹ ب.ظ)'attaghi' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .
يه مشكل خيلي فوري براي من پيش اومده . يه جفت از قناري هاي من كه مادش به دليل اينكه تخم نميكنه و نا زا هست به عنوان حمال ازش استفاده ميكنم، دو روزه ديدم بيحاله امروز گرفتم پسشو نگار كردم ديديم متاسفانه يه چيزي از مقعدش زده بيرون . عكسش كه گذاشتم كاملا مشخصه . الان اين قناري بيحاله و يه جا كز كرده تكون نميخوره هيچي ام نميخوره . اين قناري بدبختو چي كار كنم به دادش برسم .
ممنون

سلام بدبخت فتق مخرج داره  و رودش زده بیرون کاری از خودت بر نمیاد سریع ببرش پیش دامپزشک برای جراحی والا تا یکی دو روز دیگه ممیره

سلام یک جوجه کشیده دارم که 45 روزشه و هنوز گامل دون خور نشده. امروز جداش کردم و داکسی سایکلین توی آبش ریختم پودر پسته وبادام هم براش گذاشتم دون اصلی اگر چه نمیتونه خوب بخوره براش گذاشتم تخم خرفه میدونم براش خوبه اما در یکی از ارسالهای همین موضوع یکی گفته بود تخم کاهو برای ورم روده بده دوستانی که تجربه این کار رو دارند لطفا راهنمایی بکنند .من غذای تخم مرغی با مخلوط آرد سوخاری وهویج رنده شده استفاده میکنم که قطعش کردم  .ولی چون جوجه کامل دون خور نشده به نظرتون برای اینکه ضعیف نشه تخم مرغ خالی با مخلوط آرد سوخاری بهش بدم یا نه؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۳/۰۲، ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط hassanpour.)
۱۳۹۳/۰۳/۰۲، ۰۹:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: attaghi ، rahimzade74

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان