زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۷:۱۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 16 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 561
233 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #151
RE: مکمل استیمول
درود بر شما
دوستان،هیچ دارو یا مکملی نیست که عوارض نداشته باشه چه انسانیش چه حیوانیش
مهم زمان،مقدار و نوع استفاده از این چیزاست
مثل آمپول پنی سیلین،ی زمانی هر دکتری واسه کوچکترین سرما خوردگی این آمپول تجویز میکرد ولی الان دقت کنید دیگه اینطور نیست چون استفاده زیاد بدم دی برابر خاصیت درمانیش مقاوم میکنه.
استیمولم مثل همیناست
مهم مقدار مصرف و چه وقت استفاده کردنشه
استفاده زیادش میشه عادت،میشه اعتیاد پرنده به دارو
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۵:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ ، DRaiush
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #152
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۵:۳۴ ب.ظ)torobche نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
مثل آمپول پنی سیلین،ی زمانی هر دکتری واسه کوچکترین سرما خوردگی این آمپول تجویز میکرد ولی الان دقت کنید دیگه اینطور نیست چون استفاده زیاد بدم دی برابر خاصیت درمانیش مقاوم میکنه.
استیمولم مثل همیناست
موفق باشید

دوست عزیز هیچ چیز بی عارضه ای نیست حتی میوه و سبزی چون کود شیمیای خورده سم خورده

این پیشرفت تکنولوزی و علمه که مکمل های با ارزشی مث استیمول باهاش ساخته میشه عارضه اگه داشته باشه یک هزارم منفعتش نیست
شما میگی پنی سلین چرا نمیزنن ؟ خوب دوست عزیز وقتی علم پیشرفت بیشتری کرده و با سه تا دونه قرص ازیترومایسین بدترین سرما خوردگیت خوب میشه چرا پنی سیلین باید بزنی؟

ولی اگه شما همچنان به گفته هاتون اعتقاد دارید ازتون میخوام از این به بعد بیماری سرماخوردگیتون رو با بخور اکالیپتوس خوب کنید.چون هیچ عوارضی نداره .همون جور که واسه پرنده بقیه نسخه میپیچید واسه خودتون هم استفاده کنید.

اینجا وقتی کسی یه چیزی میگه دیگه تاثیر نداره به این فکر نکن که طرف یه جفت داره از پارسال تا حالا بدنش عادت کرده . تو همین یه سال با اینکه سربازی تو اراک و تهران بودم (خدا رو شکر برگشتم اهواز )بالای 200 تا حالا قناری پرورش دادم .

امروز از دامپزشک پرسیدم گفتم پارسال یه استمول بهمون میدادی قناریمون دو برابر جوجه میداد الان با آب فرقی نداره دکتره یه خنده تلخی کرد و هیچ نگفت
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۶:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 561
233 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #153
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۶:۲۳ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۵:۳۴ ب.ظ)torobche نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
استیمولم مثل همیناست
موفق باشید

دوست عزیز هیچ چیز بی عارضه ای نیست حتی میوه و سبزی چون کود شیمیای خورده سم خورده

این پیشرفت تکنولوزی و علمه که مکمل های با ارزشی مث استیمول باهاش ساخته میشه عارضه اگه داشته باشه یک هزارم منفعتش نیست
شما میگی پنی سلین چرا نمیزنن ؟ خوب دوست عزیز وقتی علم پیشرفت بیشتری کرده و با سه تا دونه قرص ازیترومایسین بدترین سرما خوردگیت خوب میشه چرا پنی سیلین باید بزنی؟

ولی اگه شما همچنان به گفته هاتون اعتقاد دارید ازتون میخوام از این به بعد بیماری سرماخوردگیتون رو با بخور اکالیپتوس خوب کنید.چون هیچ عوارضی نداره .همون جور که واسه پرنده بقیه نسخه میپیچید واسه خودتون هم استفاده کنید.

اینجا وقتی کسی یه چیزی میگه دیگه تاثیر نداره به این فکر نکن که طرف یه جفت داره از پارسال تا حالا بدنش عادت کرده . تو همین یه سال با اینکه سربازی تو اراک و تهران بودم (خدا رو شکر برگشتم اهواز )بالای 200 تا حالا قناری پرورش دادم .

امروز از دامپزشک پرسیدم گفتم پارسال یه استمول بهمون میدادی قناریمون دو برابر جوجه میداد الان با آب فرقی نداره دکتره یه خنده تلخی کرد و هیچ نگفت
درود بر شما
والا من نه اعتقاد خاصی دارم نه چیزی رو به کسی تحمیل میکنم که با این لحن نه چندان جالب شما دارید نظرتون نسبت به حرف بنده میگید
یا شما منظور من خوب نفهمیدید یا من منظور شما رو الان خوب نفهمیدم
خدا پرنده هاتون نگه داره واستون و بیشتر کنه
من میگم هیچ دارویی بی عارضه نیست حرف شما هم قبول دارم که حتی سبزیجاتی هم که با کود شیمیای بدست میاند
اون جریان پنی سیلینم که گفتم برای این بود که منظورم بگم که استفاده زیاد از هر چیزی بعد از مدتی سود که نداره ضرر هم داره نهاینکه بخوام از پیشرفت علم بگم چون علمش ندارم یا شایدم تو دهات ما هنوز علم پیشرفت نکرده
من خودم از استیمول استفاده کردم و تاثیرشم دیدم ولی میگم بی رویه استفاده نکنیم
احتیاجی به بیان درمان سرما خودگی من نبود دوست عزیز
حالا من نمیفهمم مشکل شما با حرف من چی بود؟!!!!!!!!!!
اصلا مخالف استیمول هستید یا موافق؟!
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۷:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #154
خدمت جناب nazmi عزیز عرض کنم که حرف شما واقعا خنده داره چون همین چندروزه چندنفر در کشور بخاطر پنیسیلین تقلبی که دوستان در موردش بحث میکنن مردن وقی به سلامتی انسان اهمیتی داده نمیشه چگونه انتظار دارین برای یک حیوان دلسوزی بشه و جنس اصل و خوب به شما بدن؟
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۸:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ ، nazmi
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #155
بله دوستان مصرف بی رویه و زیاد از قاعده هرچیز مضر هست.باید به دوستان یادآوری کنم که بحث الان ما درباره تقلبی شدن استیمول هست و لازم به توهین کردن به دیگری نیست .با تشکر
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۹:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: torobche ، mojtaba_Torghe ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #156
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۰۸:۱۴ ب.ظ)ehsantaghavi2007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدمت جناب nazmi عزیز عرض کنم که حرف شما واقعا خنده داره چون همین چندروزه چندنفر در کشور بخاطر پنیسیلین تقلبی که دوستان در موردش بحث میکنن مردن وقی به سلامتی انسان اهمیتی داده نمیشه چگونه انتظار دارین برای یک حیوان دلسوزی بشه و جنس اصل و خوب به شما بدن؟
با سلام
دوست عزیز شرکت های معتبر اسم و رسم دار چه داخلی و چه خارجی هیچگاه از کیفیت محصول کم نمیکنند چون سریع از بازار رقابتی حذف میشوند و همیشه بدنبال افزایش اعتبار بیشتر برای شرکت بوده و هستند و همیشه افراد سود جو و شرکت های نامعتبر و متقلب و کلاهبردار هستند که یا با کپی از محصولات اصل محصولات تقلبی یا تاریخ گذشته و بلا مصرف رو وارد بازار مینماین و هیچ چیز برای انها مهم نیست با تشکر
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۰:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ehsantaghavi2007 ، Mohammad Karol
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #157
البته شاید تحریم و عدم واردات مواد اولیه باعث این کاهش شدید کیفیت شده شاید هم شرکت توزیع محصول رو قطع کرده و شرکتهای متقلب از فرصت استفاده و شروع به توزیع محصول تقلبی کردن.اگه یادتون بیاد چند مدت پیش استیمول به شدت کمیاب شده بود و سخت گیر میومد.در کل یا باید اصل محصول رو پیدا کنیم یا اگه شرکت خودش اینکار رو کرده باید فکر جایگزین باشیم
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۰:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #158
با سلام
دوستان من مکمل استیمول رو در لیست محصولات طیور این شرکت نمیبینم دوستانی که جدیدا اقدام به خرید نموده اند ایا مطمئن هستند که شرکت سازنده کیمیا فام میباشد با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۱:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، ehsantaghavi2007
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #159
به عنوان یک کوچک تر فکر کنم تنها راهش تماس با شرکت هست که جناب پوریان عزیز گفتن
اگر شرکت تولید داره باید نمایندکی اصلی را پیدا کنیم خرید کنیم و بر اساس نتیجه استفاده تصمیم گرفت که اگر خوب باشه معلومه تقلبی هم وارد بازار شده در صدد پیدا کردن تفاوت ظاهری باشیم و اگر خوب نباشه معلومه شرکت تولیدش را بی کیفیت کرده
اگر هم شرکت بگه تولید نداره پس معلومه کل جنسای بازار تقلبی هستن پس باید دنبال جایگزین باشیم
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۱:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #160
سلام
من يك شيشه استيمول از دوستي گرفتم.اوائل استفاده خيلي خوب جواب مي داد .استيمول را در يك شيشيه شربت درون يخچال نگهداري مي كنم.اما اين مرتبه آخر بعداز استفاده از استيمول فضله بيشتر قناري ها سبز رنگ وشل شده بود.ديگر دوستان چنين موردي داشته اند يا خير؟
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۰:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان